100 darbo vietų Alytuje – technologijų kompanija plečia komandą (0)

L.Kanapienis.
Liudas Kanapienis.
Lietuvių įkurtas startuolis „Ondato“, teikiantis klientų pažinimo sprendimus (angl. know your customer, KYC), toliau plečia komandą ir artimiausiu metu planuoja Alytuje jau turėti 100 darbuotojų. Šiuo metu kompanija ieško apie 40 duomenų atitikties specialistų, kurie prisidės prie dar spartesnės įmonės plėtros.

„Ondato“ kompanija veikia pasauliniu mastu ir užtikrina saugų klientų pažinimą nuotoliniu būdu bei reguliacinę atitiktį įvairioms įstaigoms, tokioms kaip bankai, draudimo kompanijos, kitos finansų įstaigos bei verslai. Įmonės turi 139 darbuotojus, iš kurių kone pusė dirba Alytuje.

 

„Šiuo metu turime biurus 4-iuose miestuose (Vilniuje, Alytuje, Londone ir Gdanske), tačiau nors Alytus ir yra vienas iš mažiausių miestų – čia dirba didelė darbuotojų dalis ir čia mes toliau plečiame komandą. Matome didelį miesto potencialą, tad kviečiame alytiškius tapti duomenų atitikties specialistais“, – pasakoja Liudas Kanapienis, „Ondato“ įkūrėjas ir vadovas.

 

Kadangi duomenų atitikties specialistų aukštosios mokyklos neruošia, tad darbuotojus apmoko pati kompanija ir suteikia ne tik žinias, tačiau ir konkurencingą atlyginimą bei geras darbo sąlygas.

 

„Kadangi mūsų klientai yra visame pasaulyje, tad ir dirbame mes visą parą. Juk žmonės nuotoliniu būdu nori atsidaryti banko sąskaitas ar išsinuomoti automobilį, nesvarbu, diena tai ar naktis. Tad ir darbuotojams yra siūlomos lankstus darbo grafikas, dieninės ir naktinės pamainos, priklausomai nuo to, kuris laikas patogiausias žmogui“, – sako įmonės vadovas.

 

Įmonė pripažįsta, kad grafiko pasirinkimą dažnai lemia ir darbo užmokestis, mat naktimis mokama daugiau. Tačiau ir dirbantys dienos metu gali tikėtis nuo 6 EUR už valandą.

 

„Vienas iš didžiausių darbo privalumų yra tai, kad dirbti galima ir nuotoliniu būdu, ir iš biuro. Mūsų sprendimai verslams yra elektroninėje erdvėje, tad ir duomenų atitikties specialistai visą darbą atlieka elektroninėje erdvėje“, – akcentuoja L.Kanapienis.

 

Kokių žinių reikia turėti, norit tapti duomenų atitikties specialistu?

 

Įmonė darbo skelbime yra nurodžiusi, kad darbuotojas turi turėti anglų kalbos pagrindus (A1 lygiu) bei pasižymėti sugebėjimu greiti priimti teisingus sprendimus pagal iš anksto sudėliotus reikalavimus. Būti atidžiam ir mokėti pastebėti detales. Visa kita išmokstama per paruošiamąjį laikotarpį.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.