10 dovanų idėjų automobilių mėgėjams ir entuziastams 2020

dovanos

Dovanų paieška kartais tampa tikru galvos skausmu: juk visada tikimasi, kad solenizantą įteikta dovana tikrai maloniai nustebins. Turbūt geriausios dovanos yra tokios, kurios yra susijusios su tam tikrais individualiais pomėgiais, todėl automobilių mėgėjams ir entuziastams tikrai patiks su transporto priemonėmis susijusios dovanos, kurios gali būti praktiškos ar šmaikščios. TRODO rekomenduoja pasinaudoti žemiau pateiktomis dovanų idėjomis: tikėtina, kad tai padės paprasčiau apsispręsti, ką vertėtų įteikti  sutuoktiniui, draugui, broliui, tėčiui ar kolegai.

 

1. Dovanų kuponai

Šiandien daugybė pardavėjų bei paslaugų teikėjų siūlo įsigyti dovanų kuponus, kuriuos bus galima panaudoti konkrečioms paslaugoms arba tam tikrų prekių įsigijimui. Pavyzdžiui, galite pasvarstyti apie dovanų kuponą automobilio procedūroms: tai gali būti plovimas, vaškavimas, dengimas specialia danga, dezinfekavimas, ir t.t. Galite būti užtikrinti, kad tokių paslaugų anksčiau ar vėliau tikrai prireiks, todėl tikėtina, jog dovanos gavėjas tokį kuponą panaudos. Įprastai dovanų kuponų yra siūloma įsigyti prekybos ar paslaugų teikimo vietose bei internetu: jei pasirinksite pastarąją galimybę, dovaną galėsite nupirkti vos per kelias minutes, taigi, tai yra tikrai puiki išeitis nuolat skubantiems žmonėms. Dovanų kuponai – tai dovana, kuri puikiai tinka ir ieškant dovanos artimiausiems žmonėms, ir tuomet, kada dovaną planuojama įteikti mažai pažįstamam asmeniui. Tokia dovana bus tikrai labai naudinga ir praktiška, todėl ji tikrai nedulkės lentynoje.

2. Įvairios automobilio detalės

Kai kurie žmonės ypatingai vertina tokias dovanas, kurias gali panaudoti iš karto, taigi, galite pasvarstyti ir apie galimybę pirkti tam tikras automobilių detales. Žinoma, jei nuspręstumėte įteikti automobilio dalių, tokiu atveju svarbu žinoti, koks yra solenizanto automobilio modelis, nes tai padės išvengti nusivylimo, kad parinktos automobilio dalys paprasčiausiai nėra tinkamos (žinoma, prieš perkant visada galima pasidomėti apie galimybę įsigytas prekes grąžinti ar pakeisti kitomis, tačiau tai reikalauja papildomai laiko). Jei nusprendžiama dovanoti automobilio detales, dažnu pasirinkimu tampa kokybiški valytuvai, sezoninių ar universalių padangų komplektai, automobilio kilimėliai, ir t.t.

3. Dovanos konkrečios automobilio markės mylėtojams

Jei jūsų draugas ar giminaitis yra tam tikros automobilio markės gerbėjas, išrinkti jam dovaną tikrai nebus labai sudėtinga. Tokiems entuziastams tikrai patiks dovanos, kurios yra susijusios su tam tikros automobilio markės atributika: džemperis ar marškinėliai su užrašu, darbo knyga, kalendorius ar puodelis su automobilio gamintojo logotipu, ir t.t. Šiandien turime visas galimybes dovanoti personalizuotas dovanas, taigi, galite pagalvoti ir apie tokį sprendimą. Tam tikrų automobilių markių gerbėjams tikrai patiks gaminiai su spauda ar graviruotos dovanos, kurios bus tikrai asmeniškos ir paliekančios tikrai didelį įspūdį.

4. Mielos smulkmenos

Gana dažnai tenka ieškoti ir įvairų simbolinių dovanų. Nors Kalėdų ar Naujųjų metų proga gana dažnai nusprendžiama įteikti statulėlių ar kitų simbolinių dovanų, susijusių su kitų metų globėjo ženklu, tačiau tokios dovanos dažniausiai tiesiog dulka lentynose, ir anksčiau ar vėliau atsiduria šiukšlių dėžėje. Gana dažnais atvejais tokių dovanų pirkimas tėra pinigų švaistymas, tad kur kas palankesniu pasirinkimu gali būti su pomėgiais susijusios smulkmenos. Jei ieškosite dovanos automobilių mėgėjui, galėsite pasvarstyti apie galimybę įteikti raktų pakabuką su tam tikro automobilio simboliu, išrinkti patinkančio aromato automobilio kvapą, ir t.t. Šiandien įvairiomis pasirinkimo galimybėmis tikrai negalėtume skųstis, taigi, tikrai atrasite tokių smulkmenų, kurios solenizantui tikrai paliks įspūdį.

5. Valgomos dovanos

Valgomos dovanos ir automobiliai? Ar tai įmanoma? Tikrai taip: prekyboje galima rasti automobilio formos šokoladų ar saldainių, o tuomet, jei kreipsitės į konditerijos meistrus, jie galės iškepti kone bet kokios formos tortų, pyragų, keksiukų, sausainių, ir t.t. Šiuolaikinės technologijos leidžia realistiškai perteikti vaizdus net ir ant konditerinių gaminių, taigi, galite pasvarstyti ir apie tokią galimybę. Didžiųjų žiemos švenčių metu įprastai gauname tikrai nemažai dovanų, taigi, naudinga pagalvoti ir apie tokias, kurias galima iš karto suvalgyti. Galite net neabejoti: tokia dovana ne tik paliks įspūdį, bet ir pamalonins skrandį.

6. Įrankių rinkinys

Įrankių komplektas – tai dar viena puiki idėja, kuri tikrai maloniai nustebins kiekvieną automobilio savininką. Jei dovanos gavėjas mėgsta meistrauti ir nuolat tobulina savo transporto priemonę, tokiu atveju įrankių komplektas gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Prekyboje galime rasti iš tiesų nemažą siūlomų įrankių komplektų pasirinkimą, taigi, galėsite išsirinkti tokias prekes, kurios geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes. Palanku tai, kad pasirinktus įrankius galite užsisakyti nė neišeidami iš namų – parduotuvės darbuotojai pasistengs, kad prekės būtų kiek įmanoma greičiau pristatomos jums patogiausiu būdu.

7. Automobilio priežiūros prekės

Automobilių mėgėjai ir entuziastai savo transporto priemonės dažniausiai nelaiko vien tik galimybe nuvykti iš vienos vietos į kitą, todėl savo automobilio priežiūrai skiria kur kas daugiau dėmesio nei dauguma vairuotojų. Būtent todėl verta pagalvoti ir apie automobilio priežiūros priemones, kurios padės palaikyti transporto priemonės švarą ir estetišką išvaizdą. Puikiu pasirinkimu gali būti automobilio salono valikliai, įvairios paviršių atnaujinimo priemonės, automobilio uždangalai, ir t.t. Prekių pasirinkimo gausa šiandien yra tikrai labai didelė, taigi, turėsite galimybę išsirinkti tokias prekes, kurios tikrai bus pritaikomos kasdienybėje.

8. Žurnalo prenumerata

Natūralu, kad apie savo pomėgių objektus visuomet norisi sužinoti kiek įmanoma daugiau, todėl tikrai nesuklysite, jei nuspręsite padovanoti žurnalo apie automobilius prenumeratą. Jums nebūtina žinoti tikslų dovanos gavėjo adresą: paprasčiausiai galite nupirkti tokios dovanos kuponą, o vėliau solenizantui tereikės susisiekti su žurnalo leidėju ir nurodyti žurnalo pristatymo adresą. Palanku ir tai, kad žurnalo prenumerata gali būti užsakoma labai skirtingam laikotarpiui: tai gali būti trys mėnesiai, pusmetis ar metai.

9. Vaizdo registratorius

Jei  solenizantas vis dar neturi vaizdo registratoriaus, pasvarstykite apie tokią dovanos idėją. Nors kartais tokia galimybė yra iš anksto atmetama vien dėl manymo, kad vaizdo registratorius gali kainuoti pernelyg brangiai, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Internetinėse parduotuvėse galėsite palyginti šios produkcijos kainas ir išrinkti tokį įrenginį, kuris atitiktų jūsų finansines galimybes. Jei nesate užtikrinti, kuris vaizdo registratorius yra tikrai vertas jūsų dėmesio, paprasčiausiai galite pasidomėti  interneto vartotojų atsiliepimais, ir tai jums padės kur kas paprasčiau apsispręsti.

10. Įvairios pramogos

Tikrai nebūtina apsiriboti vien tik tokiomis dovanomis, kurios yra susijusios su dovanos gavėjo automobiliu. Taip pat palankiu pasirinkimu bus įvairios pramogos, kurios leis patirti dar daugiau įspūdžių. Karantinas smarkiai apribojo mūsų laisvę planuoti laisvalaikio užsiėmimus, tačiau būkime optimistai: anksčiau ar vėliau ir vėl galėsime patirti tikrai smagių įspūdžių. Būtent todėl automobilių mėgėjams ir entuziastams galite įteikti dovanų kuponus: tai gali būti pasivažinėjimas prabangiu automobiliu, ekstremali išvyka vairuojant visureigį, ir t.t. Tokių dovanų kuponų galiojimo trukmė įprastai yra ganėtinai ilga (6 ar 12 mėnesių), todėl galite net neabejoti, kad solenizantas turės galimybę juos panaudoti.

Pasirinkimo galimybių turime iš tiesų nemažai, todėl įvertinkite dovanai skirtą biudžetą, ir tai gali padėti paprasčiau išrinkti tinkamiausią dovaną.