Žiedai su brangakmeniais (9)

brangakmeniai
Brangakmeniai jau nuo seno mėgstami ir naudojami juvelyrikoje, gaminant žiedus, įvairius kitus papuošalus. Tradiciškai brangakmeniais yra laikomi rubinai, deimantai, smaragdai ir safyrai. Visi kiti skaidrūs akmenys, tokie kaip, pavyzdžiui, topazas ar granatas, laikomi pusbrangakmeniais, arba juvelyriniais akmenimis, juos irgi naudoja papuošalų gamybai. Skaitydami toliau sužinosite apie profesionalių juvelyrų kuriamus žiedus naudojant skirtingų rūšių brangakmenius.

Aukščiausios rūšies akmenys

 

Deimantai. Tai visiems gerai žinomi ir patys brangiausi brangakmeniai. Vis dėlto, mažai kam žinoma, jog deimantai būna ne tik tradiciniai bespalviai, tačiau labai įvairių spalvų. Rinkdamiesi žiedus su brangakmeniais rasite įvairių spalvų deimantų pasirinkimą.

 

Rubinai. Niekas neprilygsta rubinui savo sodriu raudonumu – tai tiesiog tobulas raudonas akmuo, ypač mėgstamas vyrų, tačiau tinka ir moterims.

 

Smaragdai. Išsiskiria savo nepaprasta žalia spalva. Iš tiesų joks kitas žalias akmuo neatsiskleidžia taip gražiai ir taip ryškiai, kaip smaragdas. Būtent dėl to šis akmuo jau nuo senų laikų buvo taip mėgstamas kilmingųjų.

 

Safyrai. Safyrai dažniausiai būna mėlyni, tačiau galima rasti ir kitų spalvų variacijų. Plačiai paplitęs ir juvelyrikoje naudojamas akmuo.

 

Be žiedų su brangakmeniais pas juvelyrus dar taip pat rasite įvairių kitų akmenų, tame tarpe ir perlų. Pasikonsultuokite su specialistais ir išsirinkite tinkamiausius žiedus palankia kaina.

 

Daugiau apie žiedus su brangakmeniais ir kitus juvelyrinius dirbinius rasite: https://fashiongold.lt/lt/papuosalai/ziedai-visi/ziedai-su-brangakmeniais

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.