Vis daugiau Alytaus miesto mokyklų renkasi nuotolinį ugdymą, to pageidauja ir tėvai

Saulė Pinkevičienė
Komentarai (1)
2020 Lapkritis 21
Kitą savaitę, tai yra lapkričio 23–27 dienomis, kontaktiniu būdu dirbs tik Šv. Benedikto gimnazijos 6–8 klasių mokiniai.

Visos kitos mokyklos (išskyrus pradines ir priešmokyklinio ugdymo klases) dirbs nuotoliniu būdu. Kai kurios, pavyzdžiui, „Volungės“ progimnazija sprendimą pakeitė ir atsisakė mišraus ugdymo būdo, nes to pageidavo tėvai.

Penktadienio vidurdienio duomenimis, pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno, švietimo sistemoje dėl COVID-19 plitimo yra kol kas ramu. Į darbą grįžo ir kontaktiniu būdu jau dirbo keturių švietimo įstaigų vadovai, kurie sirgo šiuo virusu ir pasveiko. Nuotoliniu būdu (iki lapkričio 26 dienos) dirba tik viena lopšelio-darželio „Volungėlė“ grupė, kitų įstaigų grupės, kurios dirbo nuotoliniu būdu dėl nustatyto viruso plitimo, jau grįžo į įprastą kontaktinį darbą.

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.