Vienmomentis dantų implantavimas: greitas ir kokybiškas dantų atkūrimo būdas (0)

nuotr.
Netekote danties? Ar esate girdėję apie vienmomentę implantaciją? Visuomenėje vis dar vyrauja įsitikinimas, kad danties implantacijos procesas yra gana ilgas, mat naujo implanto teks laukti. Tačiau šiandien odontologijos klinikos pacientams gali pasiūlyti vienmomentę implantaciją. Kuo vienmomentis dantų implantavimas ypatingas? Sužinokite tai skaitydami šį naują implantologijos klinikos ,,Dentaplanas’’ straipsnį.

Kas tai?


Vienmomentė dantų implantacija - tai pažangus gydymo metodas, kurį taikant vieno vizito metu galima atlikti dvi chirurgines procedūras (pašalinti nesveiką dantį ar šaknį ir iškart į tą pačią vietą įsriegti dantų implantą).

                                                  

Vienmomentė implantacija rekomenduojama, kai:

 • Pacientas turi stipriai pažeistą nebegydomą dantį, kurį privaloma šalinti ir vėliau bus reikalinga  implantacija
 • Pacientas bijo chirurginių procedūrų, todėl vieno vizito metu iškart atliekamos 2 paslaugos. Taip pat galima taikyti inhaliacinę sedaciją
 • Pacientui reikia dantis atkurti kuo skubiau


Ar vienmomentė implantacija skausminga procedūra?


Dažniausiai pacientus kankinantis klausimas yra: ar vienmomentė implantacija skausminga? Po kiekvienos operacijos, taip ir po šios, yra jaučiamas šioks toks diskomfortas, tačiau šiuolaikinių technologijų ir pažangių metodų dėka, implantacija nesukelia jokio skausmo. Visgi, jeigu taip paprastai nerimo atsikratyti neišeina, ,,Dentaplanas’’ klinikoje jūs galite rinktis net 3 baimės įveikimo priemones:


1. NAUJIENA rinkoje - nuskausminamasis pieštukas. Procedūros metu, Pulsewave™ technologijos ir pieštuko pagalba, į danties nervus yra siunčiami elektros impulsai, kurie nuramina. Tai puikus atsipalaidavimo būdas tiems pacientams, kurie paniškai bijo skausmo.


2. Inhaliacinė sedacija. Jos metu pacientas kvėpuoja N2O (linksminančias dujas), sumaišytas su deguonimi. Tai padeda nusiraminti, todėl procedūra praeina sklandžiai nesukeldama nepageidaujamo nerimo priepuolių.


3. Sedacija su anesteziologo priežiūra. Procedūros metu, gydytojas anesteziologas, į paciento veną suleidžia medikamentus. Procedūros metu pacientas atsipalaiduoja, dažniausiai neužmiega. Paprastai nejaučiamas joks skausmas, pacientas procedūros beveik neprisimena ir jaučiasi komfortiškai bei saugiai tiek prieš tiek pačios procedūros metu.

 

Jeigu svajojate savo dantis atkurti čia ir dabar - rekomenduojame rinktis vienmomentę implantaciją. Tai puikus būdas greitai ir patogiai susigrąžinti prarastą šypseną. ,,Dentaplanas” klinikoje dantų implantavimas atliekamas profesionaliai, kokybiškai ir su mažiau skausmo. Mus rasite Vilniuje adresu: Šeškinės Sodų g. 12, Verslo centras G12.
 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai