Veiksmingos kūno dailinimo procedūros (0)

Kūno priežiūra
Kuo arčiau šiltasis sezonas, tuo daugiau žmonių susirūpina savo kūno formomis. Dažnas mūsų ima intensyviau juo rūpintis, stengiasi padailinti esamas kūno formas. Visuomet pravartu atsiminti, jog be sporto ir mitybos korekcijos yra nemažai kitų būdų, kaip galime pasirūpinti savo kūnu. O derinant šias priemones kartu, galima pasiekti tiesiog nuostabių rezultatų. Kūno gražinimo procedūros pastaruoju metu tampa vis populiaresnės, o ypač moterų tarpe. Ir ne veltui: jos ne tik efektyvios, bet ir malonios bei atpalaiduojančios, teigiamai veikiančios mūsų bendrą savijautą. O šiai dienai tikrai yra iš ko rinktis, nes estetinė medicina siūlo ne vieną tokių procedūrų variantą.

Kūno įvyniojimai (bandažai)

Tai efektyviai kūną stangrinanti procedūra, kurios metu žmogus įvyniojamas į specialų elastinį tvarstį, suvilgytą aktyviomis medžiagomis, išgaunamomis iš natūralių koncentratų (pavyzdžiui, jūros dumblo). Tokie kūno įvyniojimai veiksmingai suaktyvina kraujotaką, padeda stimuliuoti riebalų skaidymą, ir detoksikuoja organizmą: oda tampa pastebimai stangresnė ir skaistesnė, o celiulitas – mažiau matomas. Tai natūrali procedūra, atliekama drauge su limfodrenažiniu masažu.

Limfodrenažas (presoterapija)

Limfodrenažas – tai inovatyvus masažas, atliekamas specialiu aparatu, aktyvinančiu limfos tekėjimą probleminėse zonose (dažniausiai atliekamas pilvo, kojų srityse). Jį gali rinktis tiek turintys celiulitą ir norintys pakoreguoti savo kūno formas, tiek trokštantys pagerinti savo sveikatos būklę. Limfodrenažas padeda sumažinti patinimus, regeneruoja audinius po operacijų, skatina detoksikaciją, tad sprendžia tiek estetines, tiek rimtesnes sveikatos problemas.

Celiulito gydymas su VelaShape III

Tai inovatyvi, mediciniškai patvirtinta procedūra, veikianti net keliais skirtingais būdais: radiodažniu, infraraudonaisiais spinduliais ir pulsuojančiu vakuumu. Visi kartu jie efektyviai veikia tiek išoriškai, tiek pačius giliausius riebalinius audinius, kas leidžia vos po kelių procedūrų pasiekti ryškiai matomų rezultatų: apimtys pastebimai sumažėja, oda sustangrėja, o celiulitas tampa kur kas mažiau matomas. Ši procedūra gerina ir kraujo cirkuliavimą, skatina kūne detoksikacinius procesus. VelaShape III procedūra saugi ir neinvazinė, primenanti giliai stimuliuojantį masažą, tačiau yra efektyvesnė. Šiai dienai tai pati populiariausia anticeliulitinė, kūno kontūravimo procedūra pasaulyje, kurios veiksmingumas patvirtintas gausybe klinikinių tyrimų: vos po vienos procedūros galima tikėtis pora centimetrų sumažėjusių apimčių ir stangresnės, lygesnės odos. VelaShape III gelbsti sprendžiant tas problemas, kur sportas ir mityba ne visuomet pagelbsti. Šio aparato veikimą galima palyginti su „dailiais, paskutiniaisiais potėpiais“ kūno gražinimo procese. Šios procedūros dėka, celiulito gydymas dar niekuomet nebuvo toks paprastas.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.