Veido plaukelių šalinimas lazeriu – kada iš tiesų reikalingas? (4)

Veido plaukai
Asociatyvios nuotraukos šaltinis: canva.com
Nepageidaujami plaukeliai ant veido virš viršutinės lūpos arba ant smakro srities – opi problema, su kuria susiduria dažna, ypač tamsiaplaukė, moteris. Žinoma, yra daugybė būdų, kaip pašalinti plaukelius nuo veido (depiliacija vašku, cukrumi, skutimas ar fotoepiliacija), tačiau ne visos priemonės yra efektyvios ir saugios. Viena iš naujausių veido plaukelių šalinimo procedūrų – lazerinė epiliacija. Tai efektyvus ir patikimas būdas, kai plaukeliai pašalinami visam laikui, o pati procedūra yra neskausminga ir nesukelianti šalutinio poveikio.

Kuo skiriasi epiliacija ir depiliacija?

Dažnas visuomenėje vyraujantis nesusipratimas – sąvokų epiliacija ir depiliacija suvienodėjimas. Iš tiesų, tai du skirtingi būdai kovoti su nepageidaujamais plaukeliais. Depiliacija – tai tik laikinas plaukelių šalinimo būdas, kurio metu plauko folikulas lieka vietoje, nėra visiškai pašalinamas ir plaukeliai greitai atauga. Tuo tarpu epiliacija – ilgalaikis plaukelių šalinimas, kurio metu plaukeliai išraunami su šaknimis.

Tiek depiliacija, tiek epiliacija atliekama naudojant skirtingas priemones. Depiliaciją galima atlikti specialiu skustuvu, vašku, kremu, cukrumi ir kitomis priemonėmis, o pagrindinės epiliacijos rūšys – fotoepiliacija, elektroepiliacija ir lazerinė epiliacija. Ir nors veido plaukelių šalinimas lazeriu yra pakankamai nauja procedūra, kuria pasinaudoti ryžtasi tikrai ne kiekviena moteris, tačiau jos bijoti tikrai nėra dėl ko. Tai ypač patikima, saugi ir efektyvi pagalba, kovojantiems su veido plaukuotumo problema.

Kada rinktis veido plaukelių šalinimą lazeriu?

Lazerinę veido srities epiliaciją vertėtų rinktis tada, kai siekiama ilgalaikio efekto. Pats didžiausias šios epiliacijos privalumas yra tai, kad po lazerinės epiliacijos kurso – plaukeliai neatauga. Vadinasi, problema kelianti diskomfortą išsprendžiama galutinai. Veido plaukelių šalinimą lazeriu vertėtų pasirinkti ir tada, kai netoleruojate skausmo. Priešingai nei atliekant depiliaciją vašku ar cukrumi, plaukelių šalinimas lazeriu yra visai neskausminga procedūra, kurios metu jaučiamas tik lengvas dilgčiojimas, tarsi odą švelniai badytų adatėlėmis.

Svarbu paminėti ir tai, kad atlikus lazerinę epiliaciją, užmiršite visas veido odos problemas, nes ši procedūra nedirgina odos, nesukelia bėrimo, tinimo ar kitų infekcijų. Be to, šią procedūrą vertėtų rinktis ir norintiems sutaupyti laiko. Įvairūs veido depiliacijos būdai dažnai pareikalauja daug laiko ir pastangų. Pasirinkusiems depiliaciją cukrumi, ją teks atlikti kas kelias savaites, o depiliuotis skustuku teks kelis kartus į savaitę. Ir nors vienos lazerinės epiliacijos procedūros nepakaks (prireiks 6–8 procedūrų kurso), tačiau vienas apsilankymas pas gydytoją truks tik nuo keliolika minučių. Taigi, skyrusios apie tris valandas lazerinės epiliacijos kursui, galėsite visam laikui užmiršti kovą su nepageidaujamais plaukeliais.

Asociatyvios nuotraukos šaltinis: canva.com

Ar lazerinė veido epiliacija yra veiksminga?

Kaip jau minėta, lazerinė veido epiliacija užtikrina ilgalaikį rezultatą, atlikus 6 – 8 procedūrų kursą. Visgi, geriausią efektą galima pasiekti tiems, kurių oda yra ne tokia įdegusi, o plaukai – tamsūs. Žinoma, lazerinės epiliacijos veiksmingumui įtakos turi ir genetika su hormonais. Priklausomai nuo genetinių ypatumų ir hormonų kiekio organizme, atlikus lazerinės epiliacijos kursą, miego fazėje esantys plaukai gali ataugti, tačiau tokie atvejai labai reti ir tikrai ne dažnai pasitaikantys praktikoje. Visgi, jeigu taip nutiktų ir plaukeliai ataugtų, pakaktų kartą per metus atlikti pakartotinę epiliaciją. Žinoma, norimo rezultato tikrai nepasieksite, jeigu nesilaikysite gydytojų patarimų ir neatliksite pilno procedūrų kurso suderintu grafiku. Nutraukus epiliacijos kursą jo nepabaigus arba nesilaikant nustatyto procedūrų grafiko (kitą procedūrą atlikus žymiai vėliau, nei buvo nustatyta gydytojo) tikrai nesulauksite trokštamo efekto ir plaukeliai vėl tiesiog ataugs.

Lazerinės epiliacijos veiksmingumui įtakos gali turėti ir tai, kaip esate pasiruošę šiai procedūrai. Likus mėnesiui iki procedūros, jokiais būdais negalima pešioti plaukelių ar atlikti depiliacijos vašku bei cukrumi. Jei susiduriate su pūsleline, prieš procedūrą vartokite vaistus nuo herpes simplex viruso.

O gal pasirinkti vieną iš įprastų depiliacijos būdų?

Dažnai klaidingai manoma, kad depiliacija vašku, cukrumi ar skustuku yra geriausi veido plaukelių šalinimo būdai. Tačiau veidas – tai kūno sritis, ant kurios plaukelių šalinimo klaidos pastebimos lengviausiai, todėl norintiems pašalinti nepageidaujamus veido plaukelius, jokiu būdu nerekomenduojama jų skusti. Nors tai labiausiai paplitęs plaukelių šalinimo būdas, tačiau, nuskutus plaukelius, jie įprastai atauga šiurkštesni ir storesni, todėl estetinis vaizdas bus tik blogesnis. Taip pat yra nemaža tikimybė įsipjauti: taip ne tik pakenktumėte savo odai, bet iškiltų ir infekcijos grėsmė. Depiliacija vašku taip pat ne visada geriausia išeitis, ypač atliekant ją namuose. Jeigu vaškas bus per karštas, galite skaudžiai nusideginti. Be to, dėl netaisyklingo plaukelių rovimo, galimas odos sudirginimas: paraudimas, šašiukai, plaukelių į odą įaugimas.

Depiliacija kremais ar putomis taip pat nevertėtų piktnaudžiauti. Šiose priemonėse esančios cheminės medžiagos gali ne tik sudirginti jautrią veido odą, bet ir ją nudeginti. Be to, ši procedūra nėra tokia veiksminga, nes plaukeliai atauga jau po kelių dienų.

Depiliacija epiliatoriumi taip pat turi savo trūkumų. Pirmiausia, ši procedūra yra skausminga, nes plaukeliai yra išraunami. Būtent toks plaukelių šalinimas neretai sudirgina odą: sukelia patinimą, galimi pigmentiniai dariniai odoje ar net plauko folikulo uždegimas.

Asociatyvios nuotraukos šaltinis: canva.com

Taigi, labai dažnai moterys lieka ištikimos tradiciniams plaukelių šalinimo būdams ir taip užveria duris naujiems, bet daug veiksmingesniems metodams. Ne paslaptis, kad veido oda yra jautri zona, todėl ja būtina tinkamai rūpintis ne tik naudojant profesionalias priemones, bet ir renkantis saugias, patikimas procedūras. Veido plaukelių šalinimas lazeriu – saugiausia išeitis, norinčioms užbaigti kovą su nepageidaujamais plaukeliais. Pasirinkusios veido plaukelių epiliaciją lazeriu, ilgalaikį rezultatą pasieksite greitai, lengvai, saugiai ir visai neskausmingai.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Când l-am găsit pe Dr.Wealthy, aveam nevoie disperată de a-l aduce înapoi pe fostul meu iubit. M-a lăsat pentru o altă femeie. S-a întâmplat atât de repede și nu am avut niciun cuvânt de spus în situație. El m-a abandonat după 3 ani fără nicio explicație. L-am contactat pe Dr.Wealthy și El mi-a spus ce trebuie să fac înainte ca el să mă poată ajuta și am făcut ceea ce mi-a spus, după ce i-am oferit ceea ce dorea, el a aruncat o vrăjeală de dragoste pentru a ne ajuta să ne reunim din nou. La scurt timp după ce și-a făcut vraja, iubitul meu a început din nou să-mi trimită mesaje text și s-a simțit oribil pentru ceea ce tocmai m-a supus. A spus că sunt cea mai importantă persoană din viața lui și el știe asta acum. Ne-am mutat împreună și el a fost mai deschis față de mine decât înainte și a început să petreacă mai mult timp cu mine decât înainte. De când Dr.Wealthy m-a ajutat, partenerul meu este foarte stabil, fidel și mai aproape de mine decât înainte. Îl recomand cu drag pe Dr.Wealthy oricui are nevoie de ajutor. E-mail: wealthylovespell@gmail.com. Sunați-l sau adăugați-l pe WhatsApp prin: +2348105150446 PAGINA BLOGUL Dr.Wealthy: Blog: https://wealthylovespell.blogspot.com

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.