Veido kontūravimo kainos gali skirtis kiekvienam pacientui (0)

veido kontūravimas
Veido oda yra mūsų gyvenimo būdo atspindys. Tiek senėjimas, tiek ir kiti faktoriai tiesiogiai veikia mūsų organizmą, o labiausiai pokyčiai pastebimi būtent veido srityje. Plastikos chirurgai gali pasigirti galintys atlikti operacijas, kurios jūsų veido odą atjaunins mažiausiai keliems metams. Tačiau, tokių operacijų kainos siekia kelis tūkstančius eurų. Kaip alternatyvą, plastikos chirurgijos specialistai siūlo tam tikras invazines procedūras. Šiuo metu ypač populiarėja veido kontūravimas.

Procedūrų kainoms įtaką daro paciento norai

Ne paslaptis, kad veido oda savo žavesį gali prarasti dėl daugybės priežasčių. Labiausiai pokyčiai pastebimi kuomet senėjant veidas netenka savo riebalinio audinio. Dėl to oda atrodo suglebusi, o svarbiausia – lengviau atsiranda raukšlės. Veido kontūravimas yra procedūra, kuomet tam tikrais užpildais siekiama pagerinti veido sričių būklę. Pavyzdžiui, jeigu skruostai yra įdubę, tuomet suleidžiamos specialios injekcijos ir jie vėl atrodo kaip anksčiau buvę.

Sumokama pinigų suma tiesiogiai priklauso nuo procedūros tipo. Įprastai plastikos chirurgai siūlo rinktis procedūrą, kuomet naudojami iš anksto paruošti audinių užpildai. Kuo daugiau injekcijų atliekama, tuo didesnę kainą tenka mokėti. Pavyzdžiui, jeigu šio užpildo reikia skruostams, smilkiniams, smakrui, tuomet natūralu, kad teks mokėti daugiau nei renkantis tik vieną injekciją.

Pabrėžiama, kad yra variantas naudoti savus riebalus, tačiau tokia procedūra dažniausiai pasirenkama ne tik veido kontūravimui. Riebalų nusiurbimas ir jų suleidimas probleminėse vietose atliekamas tais atvejais, kai siekiama pašalinti nemažą jų kiekį bei tuo pačiu padidinti kitas kūno dalių apimtis. Tokia procedūra kainuos gerokai daugiau, nes vis dėlto - vien riebalų nusiurbimo operacija pareikalaus nemažai išlaidų. Ką jau kalbėti apie minėtų injekcijų paruošimą ir suleidimą į paciento pageidaujamas vietas.

Veido kontūravimas dažnai derinamas su papildomomis procedūromis

Neretai dėl veido kontūravimo kreipiasi moterys, kurios siekia iš karto pagerinti veido odos būklę bei pačią išraišką. Dažnai pasirenkamos kontūravimo paslaugos naudojant iš anksto paruoštų implantinių audinių užpildus bei kitas medžiagas siekiant ne tik užpildyti veido dalis riebalais, bet ir išlyginti raukšles. Pavyzdžiui, tuo pat metu gali būti naudojamas veido kontūravimas bei mezoterapija ar botulinio injekcijos. Taip pat dažnai naudojama ir haliurono rūgštis.

Kiekviena procedūra turi savo kainą, todėl prieš pat procedūrą turėtumėte nuodugniau pasidomėti paslaugų įkainiais. Specialistai po apžiūros gali pasiūlyti įvairius sprendimus, bet jeigu jūsų biudžetas yra labai ribotas, tuomet specialistą informuokite kokias veido sritis laikote prioritetinėmis.

Taip pat vertėtų paminėti, kad vietoje veido kontūravimo specialistai gali pasiūlyti visiškai kitokias procedūras. Aišku, nemažą dėmesį reikėtų skirti odos priežiūros priemonėmis po procedūriniu laikotarpiu.

Odos priežiūra būtina net ir atlikus brangias procedūras

Manant, kad po procedūros nebereikės taip kruopščiai prižiūrėti odos, darote labai didelę klaidą. Odos priežiūra yra būtina visais atvejais. Tai reiškia, kad norint išlaikyti odą be jokių raukšlių, spuogų ar kitų problemų, ji turi būti prižiūrima sveikai maitinantis bei naudojant kokybiškas kosmetikos priemones. Pavyzdžiui, jeigu jūsų oda pasižymi tuo, kad yra labai sausa, tuomet vis tiek turėsite naudoti drėkinančias priemones, net jeigu ir bus atliktos brangios procedūros. Veido kontūravimas specialiais užpildais labiau skirtas tiems žmonėms, kurie netenka veido riebalų dėl senėjimo ar paprasčiausio svorio netekimo.

Odą prižiūrėti būtina dėl to, kad tai padeda lengviau užkirsti kelią greitam senėjimui t.y. raukšlių atsiradimui. Sveika mityba daro didžiulę įtaką jūsų odos būklei. Jeigu maitinsitės netinkamai, tuomet visi pinigai, kuriuos išleisite veido odos procedūroms, tiesiog bus iššvaistyti be reikalo.

Septynių taškų kontūravimas

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.