Vaikų dantų priežiūra - pirmasis vaiko apsilankymas pas odontologą (2)

dantys
Vaikų dantų priežiūra yra vienas iš svarbiausių dalykų į kuriuos tėvai turėtų atkreipti dėmesį. Reguliarus dantų šepetėlio naudojimas ir sveika mityba yra pagrindinės priemonės užtikrinant dantų sveikatą, tačiau ne mažiau svarbu yra reguliariai lankytis pas odontologą. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kada geriausia pradėti vesti savo vaiką pas odontologą ir kodėl tai yra taip svarbu.

Kaip valyti kūdikio dantis?

Vaikų dantų priežiūra turėtų prasidėti dar prieš tai, kai vaikui išdygsta pirmieji dantukai. Kūdikių dantys pradeda dygti maždaug nuo šešių mėnesių amžiaus, todėl nuo pat pirmųjų gyvenimo mėnesių reikėtų pradėti švelniai valyti vaiko dantenėles specialiomis dantų šluostėmis arba sudrėkinta marle, kad būtų išvengta infekcijų ir bakterijų.

Tačiau tikras vaikų dantų priežiūros išbandymas prasideda, kai vaikui išdygsta pirmieji dantukai, tai būna apie šešių mėnesių amžiaus. Nuo maždaug vienerių metų jau būtina reguliariai valyti vaiko dantis specialiai jam skirtu dantų šepetėliu ir vaikams tinkama dantų pasta.

 

Reguliarūs odontologo vizitai

Vienas iš svarbiausių momentų vaikų dantų priežiūroje yra pirmasis apsilankymas pas odontologą. Mokslininkai ir odontologai sutinka, kad vaikui geriausia pradėti lankytis pas odontologą, kai jam sukanka vieneri metai. Pasirinkimas apsilankyti pas odontologą nuo pat ankstyvo amžiaus yra dėl to, kad šis ankstyvas dantų patikrinimas gali užtikrinti dantų sveikatą ir išvengti rimtesnių problemų ateityje.

Taip pat, vaikams būtina paaiškinti dantų priežiūros svarbą nuo pat mažumės. Teikiant švietimą dėl sveikos burnos higienos, galima sukurti gerus įpročius, kurie padės išvengti dantų problemų ir išlaikyti gražią ir sveiką šypseną ateityje.

DentalPro klinika, kurią galite rasti tinklalapyje https://www.dentalpro.lt, yra puikus pasirinkimas vaikų dantų priežiūrai. Kompetentingi ir draugiški DentalPro odontologai yra specializuoti vaikų odontologijoje ir rūpestingai pasirūpins jūsų mažylių dantimis. Jau nuo pirmojo vizito klinikos specialistai padės jums ir jūsų vaikui suprasti, kaip tinkamai rūpintis dantimis namuose ir suteiks patarimus dėl sveikos burnos higienos.

Norint užtikrinti savo vaiko dantų sveikatą ir gražią šypseną yra svarbu pradėti lankytis pas odontologą nuo pat mažų dienų. Pradėkite vesti savo vaiką pas odontologą tik išdygus pirmiesiems dantukams ir reguliariai tai kartokite bent du kartus per metus. Tai padės užtikrinti, kad vaiko dantys augs sveiki ir stiprūs.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Alytaus naujienų darbuotojai, jei jie save dar žurnalistais laiko, turėtų pasidomėti kokios eilės poliklinikoje dėl vaikų profilaktinio dantų patikrinimo, jau nekalbant apie kitas odontologijos paslaugas. Kelti problemą, kalbėti, analizuoti, kodėl žlugdomą valstybinė medicina. Bet daug paprasčiau ir patogiau pasiimti pinigus ir reklamuoti privačius odontologijos centrus.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.