Vadovo baldai: pagrindinės pasirinkimo klaidos ir patarimai, kaip jų išvengti (98)

Detra Solar. N. Tukaj nuotr.
Detra Solar. N. Tukaj nuotr.
Vadovo kabinetas atlieka svarbų vaidmenį bet kurios įmonės reprezentavime, todėl ir vadovo baldai čia turi didelę reikšmę. Skirtingi biuro baldų gamintojai siūlo itin platų vadovo baldų pasirinkimą, todėl pasiklysti pasiūloje nėra sudėtinga, neretai neišvengiama ir klaidų. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS ekspertai įvardija pagrindines vadovo baldų pasirinkimo klaidas bei pataria, kaip jų išvengti.

Pasirenkami pigūs ir nekokybiški vadovo stalai ir kiti vadovo baldai

Siekiant sutaupyti, neretai įsigyjami kuo pigesni, nekokybiški vadovo stalai ir kiti vadovo baldai. Didelė tikimybė, kad įsigijus nekokybišką vadovo stalą ar kitą vadovo baldą, jis po ilgo naudojimo praras savo estetinę išvaizdą. Be to, nekokybiški vadovo stalai ir kiti vadovo baldai gali būti ne tokie patogūs, todėl jie neužtikrina maksimalaus komforto darbo metu. Įsigijusieji nekokybiškus vadovo baldus rizikuoja nusivilti gaminiais, todėl po kurio laiko jiems gali prireikti vėl ieškoti naujų vadovo baldų ir taip neplanuotai išleisti papildomų pinigų.

Vadovo biuro baldai – tai tarsi įmonės vizitinė kortelė, padedanti sukurti profesionalios organizacijos įvaizdį, todėl pravartu investuoti į patikimus, aukštos kokybės vadovo baldus. Kokybiški vadovo baldai – ilgalaikė investicija: modernūs ir patraukliai atrodantys baldai per ilgą laiką nenusidėvi ir nepraranda savo estetinės išvaizdos bei yra ergonomiški.

Vadovo biuro baldai nedera prie vadovo kabineto ar visos įmonės interjero dizaino

Skirtingų biuro baldų gamintojų siūlomi vadovo biuro baldai – įvairių stilių, spalvų, medžiagų ir kt. Kai vadovo biuro baldų pasiūla tokia plati, nenuostabu, kad sudėtinga išsirinkti tinkamiausius ir labiausiai derančius prie vadovo kabineto ar net visos įmonės interjero dizaino. Dėl šios priežasties, renkantis vadovo biuro baldus, dėl dizaino žinių stokos neretai neišvengiama klaidų, pavyzdžiui: pasirenkami baldai, kurie ,,iškrenta“ iš viso interjero konteksto.

Siekiant išvengti stiliaus klaidų įsigyjant vadovo baldus, rekomenduojama pasikonsultuoti su interjero specialistais ar biuro baldų gamintojais bei pardavėjais: ilgametę patirtį sukaupę savo srities žinovai atsakys į rūpimus klausimus bei padės išsirinkti geriausius bei Jūsų lūkesčius pateisinančius vadovo biuro baldus.

Easy Debt Service. L. Garbačausko nuotr.

Įsigyjami bereikalingi vadovo kabineto baldai arba kabinete jų pristatoma per daug

Viena didžiausių klaidų – įsigyjami bereikalingi vadovo kabineto baldai arba paprasčiausiai jų patalpoje pristatoma per daug. Nieko nėra blogiau nei perkrauta erdvė: tai ne tik atrodo neestetiškai, tačiau taip pat sukuria papildomų problemų. Pavyzdžiui, jei mažo ploto vadovo kabinete pristatoma per daug spintelių ar kitų vadovo kabineto baldų, patalpoje gali būti labai nepatogu laisvai judėti tarp baldų.

Siekiant išvengti šios klaidos, patariama iš anksto apgalvoti, kiek ir kokių vadovo baldų iš tiesų reikia kabinetui. Galbūt daiktams susidėti kabinete užteks vos vienos didesnės spintelės, o jei šių nedaug – verta apsvarstyti funkcionalių daiktadėžių pasirinkimą.

Baldai vadovo kabinetui įsigyjami atsisakant specialistų konsultacijų

Baldai vadovo kabinetui, kaip ir daugelis kitų prekių ar gaminių, dažniausiai įsigyjami pasikliaunant tik savo žiniomis, neretai – draugų, šeimos ar kt. patarimais. Žinoma, tai nėra blogai, tačiau žmonės dažnai suklysta, atsisakydami profesionalų konsultacijų. Biuro baldų salonuose dirbantys konsultantai turi sukaupę ilgametę darbo patirtį, tad, prieš įsigyjant baldą, verta pasinaudoti jų pagalba. Specialistai turi žinių ne tik interjero klausimais, tačiau taip pat gali patarti, kaip prižiūrėti įsigytą baldą, kad šis tarnautų kuo ilgiau, ką papildomai įsigyti ir pan.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.