UNO – patikimas finansavimo šaltinis verslo plėtrai (0)

nuotr
Pastarieji metai įvairių sektorių verslininkams pateikė tokių išbandymų, kokių nebuvo įmanoma numatyti net pačiame atsargiausiame verslo plane. Vis tik, patys kūrybingiausi ir versliausi žmonės puikiai žino, kad krizės laikotarpis greta iššūkių pasiūlo ir naujų galimybių. Greita reakcija į pokyčius rinkoje, puikus savo srities išmanymas bei patikimas finansavimo šaltinis – puikus startinis paketas sėkmingai verslo plėtrai.

Ekspertai vis garsiau kalba, kad neapdairu tikėtis, jog po pasaulinės pandemijos gyvenimas pilnai grįš į senesnes vėžes. Netikėtai pasikeitus gyvenimo būdui, keitėsi ir žmonių poreikiai bei vartojimo įpročiai. Staigūs rinkos pokyčiai tapo ypač tiksliu verslininkų reakcijos greičio ir lankstumo testu. Išlošė tie, kas nedvejodami investavo į internetinės prekybos plėtrą bei pirmieji pasiūlė produktų ir paslaugų, kurių paklausa išaugo karantino laikotarpiu. Puikiu pavyzdžiu gali tapti maisto sektorius, kur dalis verslininkų patyrė didelių nuostolių, o kiti džiaugėsi sėkme atradus naujas veiklos nišas. Karantino metu namuose daugiau laiko praleidžiantys miesto gyventojai greitai atrado ir pamėgo maisto į namus pristatymo paslaugą. Su entuziazmu buvo sutikta galimybė įsigyti aukštos kokybės mėsos, daržovių bei kitų maisto produktų nevažiojant į kitame miesto gale įsikūrusią krautuvėlę. Išlošė ir tie ūkininkai bei smulkieji gamintojai, kurie pasinaudojo besikeičiančiais gyventojų įpročiais ir ėmėsi patys, be tarpininkų platinti bei pristatyti savo produkciją. Tikėtina, kad lėtesniu gyvenimo metu užmegztas tiesioginis ryšys su klientais bei įgytas pasitikėjimas taps tvirtu pamatu plėtojant savo veiklą bei kuriant aukštesnę savo prekių ženklo vertę.

Tiek nauji, tiek veiklos dešimtmečius skaičiuojantys maisto sektoriaus verslai karantino metu įgijo neįkainojamos patirties, kuri taps atspirtimi plėtojant savo veiklą, operatyviai reaguojant į rinkos pokyčius bei priimant konkurencingus sprendimus. Kita vertus, ne mažiau svarbu turėti patikimą bazę, įgalinančią įgyvendinti drąsius sumanymus ir siekti ambicingų tikslų. Investicijos į nekilnojamą turtą suteiks stabilumo, o naujų gamybos įrenginių įsigijimas ar senųjų gamybos linijų modernizacija užtikrins palankias sąlygas verslo plėtrai. Verta apsvarstyti galimybę investuoti į nekilnojamą turtą ir atnaujinti arba praplėsti verslo naudojamas patalpas. Ne mažiau svarbu skirti dėmesio investicijoms, kurios verslui suteikia autonomijos bei mobilumo, tokiu pavyzdžiu gali būti ir automobilių parko atnaujinimas.

Dinamiškoje verslo aplinkoje vis aktualesnis tampa užtikrintumas dėl patikimo finansavimo šaltinio, atitinkančio konkretaus verslo modelio specifiką. Uno.lt platforma į vieną vietą sutelkė visas paslaugas verslo klientams, užtikrinančias palankias sąlygas verslo paskoloms tiek verslo pradžiai, tiek tolimesniems etapams. Auginti verslą su Uno.lt investicijoms skirtomis verslo paskolomis paprasta. Operatyvūs sprendimai dėl jūsų verslo modeliui tinkamiausios paskolos leis greitai sužinoti atsakymą apie finansavimo galimybes ir neatidėliojant imtis veiklos. Visą informaciją apie paskolų sąlygas suteiks patyrę konsultantai, kurie padės rasti konkurencingą sprendimą, tinkamiausią individualiai situacijai.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.