Teatro KITAS KAMPAS spektaklis NUOSTABŪS DALYKAI – apie svarbiausius gyvenime dalykus (0)

nuotr.
Vasario 8 d. vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje “Kitas kampas” atvyksta į “Alytaus miesto teatrą”, kur kartu su žiūrovais sukurs spektaklį “Nuostabūs dalykai”, kuriame vaidina, improvizuoja aktorius Martynas Nedzinskas, režisierius Kirilas Glušajevas.

Spektaklyje „Nuostabūs dalykai“ aktorius, 2 „Auksinio scenos kryžių“ laureatas M. Nedzinskas kitu kampu drauge su žiūrovais pažvelgia į gyvenimo iššūkius. Įsivaizduok – tau septyneri. Tėtis pasako, kad mama ligoninėje. Ir tada tu sukuri nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašą.

Ne, tai nėra kokie nors didingi ir sunkiai pasiekiami dalykai. Tai… ledai ant pagaliuko, tai senų knygų kvapas, tai šokti rateliu aplink kuprines mokyklos diskotekoj, tai važiuoti dviračiu nuo Raganų kalno, tai…

„Nuostabūs dalykai“ pilni nuostabių paradoksų. Spektaklio kūrėjai, kalbėdami apie mirtį, teigia gyvenimą. Rinkdamiesi atviro žaidimo formą – prasiskverbia iki pačios esmės.

„Nuostabūs dalykai“ nėra įprastas monospektaklis, nors scenoje matome tik vieną puikų aktorių, improvizacijos meistrą M. Nedzinską, kuriam padeda džiazo muzikantas Kazimieras Krulikovskis.

Spektaklio veikėjais tampa ir publikos dalyviai, pakviesti į sceną suvaidinti vieną ar kitą istorijos epizodą. Spektaklyje naudojami improvizacijų teatro principai sukuria glaudų ir nuoširdų ryšį tarp scenos ir žiūrovų salės, tačiau spektaklio kūrėjų tikslas yra ne tik pabendrauti su publika, bet ir papasakoti jaudinančią ir įkvepiančią istoriją.

„Nuostabūs dalykai“ sykiu yra ir terapija, ir meno kūrinys.

Bilietais prekiauja bilietai.lt: https://bit.ly/3iMTYFy

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.