Sveika mityba su maisto papildais (1)

papildai
Maisto papildai yra labai paprastas, tačiau tuo pačiu labai vertingas produktas. Tai kaip įprastos sveikos mitybos papildymas trūkstamomis medžiagomis bei vitaminais. Vartojantieji maisto papildus dažniausiai išvengia vienų ar kitų mineralų ir vitaminų trūkumo, todėl gali pasigirti žvalesne savijauta ir geresne sveikata.

Toliau skaitydami galėsite išsirinkti sau tinkamus maisto papildus. Atrasite daugybę puikių pasirinkimų savo sveikatai ir puikias maisto papildų kainas internetu.

 

Kodėl verta vartoti maisto papildus?

Taip jau yra, kad net pačios sveikiausios mitybos dažnai neužtenka. Žiemą labai trūksta vitamino D ir kitų vitaminų, kurie gaunami su maisto šviežiais produktais, daugiausia vaisiais ir daržovėmis. Vasarą vitaminų trūkumas mažesnis, tačiau turintieji specifinių sveikatos poreikių ras maisto papildų vartojimą reikalingą visą laiką. Maisto papildai yra lengvas ir neįpareigojantis sveikatos stiprinimo būdas be didelių pastangų.

 

Įvairūs maisto papildai plačiam pasirinkimui

Maisto papildai gali būti labai įvairių rūšių. Vieni jų pristatomi kaip kapsulės, o kiti kaip skysčiai, kuomet po valgio reikia išgerti dažniausiai vieną arbatinį šaukštelį. Maisto papildų vartojimo būdas ir sudėtis skiriasi, tad visą sau reikiamą informaciją rasite skaitydami apie konkrečius sudominusius pasirinkimus.

 

Specializuoti maisto papildų tiekėjai pristato šiuos maisto papildus, kurie yra skirti skirtingiems poreikiams pagal sveikatos aktualijas ir/ar problemas:

 • širdies ir kraujotakos veiklai;

 • nervų sistemai stiprinti ir nuovargiui mažinti;

 • imuniteto stiprybei;

 • odai ir grožiui;

 • virškinimui, žarnyno funkcijoms subalansuoti

 • regėjimui;

 • ir kt.
   

Taip pat išskiriama speciali maisto papildų kategorija sportuojantiems. Jame rasite aukštą energijos lygį balaikančius maisto papildus su daug proteino ir kitomis naudingomis medžiagomis pagal poreikius. Maisto papildų asortimentas nuolatos plečiamas vis papildant kiekvieną kategoriją ir pristatant naujus, kokybiškus produktus.

Susipažinkite su pateikiamais maisto papildų pasiūlymais ir išsirinkite sau tinkamiausius! Asortimente internetu rasite ne tik platų pasirinkimą, bet ir puikias kainas su nuolaidomis, tad nepraleiskite progos įsigyti viską, ko reikia savo sveikatai, dar pigiau, nei įprastai.
 

Daugiau apie maisto papildus bei jų pasirinkimus sužinosite: https://avel.lt/


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.