Sulankstomi paspirtukai vaikams (3)

pasprtukai
Ieškote paspirtuko savo vaikui? Pirmas sprendimas, kurį turėsite priimti renkantis sulankstomą paspirtuką, yra paspirtuko tipas ir geriausias pasirinkimas pagal jūsų vaiko amžių. Žinoma, svarbiausias pasirinkimas yra įsitikinti, kad perkate jų amžių atitinkantį paspirtuką. Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą paspirtuko tipą. Žemiau pateikiamas aprašymas:

Paspirtukas su sėdyne – jauniausias, gali įsigyti paspirtuką su sėdyne, kad galėtų pradėti stumti kojomis prieš pradėdamas važiuoti. Kai jie bus paruošti, sėdynę galima nuimti ir paversti įprastu paspirtuku. Trijų ratų paspirtukas – trijų ratų paspirtukai puikiai tinka jaunesniems nei 5 metų vairuotojams, nes yra tvirtesni ir patogesni naudoti. Populiarėja ir vyresnio amžiaus vairuotojams skirti trijų ratų paspirtukai. Paprastai jų amžius yra nuo 5 iki 10 arba nuo 5 iki 12 metų. Juos renkasi daugelis vyresnių vaikų ir jie ypač tinka vaikams, kurie turi dispraksijos ir kitų sunkumų, dėl kurių sunkiau važiuoti dviračiu ar paspirtuku. Dviejų ratų paspirtukas – maždaug nuo 4 ar 5 metų amžiaus daugelis vaikų renkasi 2 ratų paspirtuką. Jie sukurti kaip įprastas paspirtukas suaugusiam, tačiau jie nėra skirti daryti triukus ir triukus riedlenčių parke. Kaskadininkų paspirtukai sukurti taip, kad būtų stiprūs, bet lengvi. Dėl to jie idealiai tinka atlaikyti triukų, triukų ir šuolių daromą poveikį, tačiau taip pat gali būti naudojami važiuojant ilgąsias distancijas . Jei perkate kaskadininkų paspirtuką, pradėkite nuo kaskadininkų paspirtuko vadovo, kuris suteiks jums informacijos prieš jį perkant. Elektrinis paspirtukas – elektrinis paspirtukas yra varomas varikliu ir gali pasiekti 10–15 mylių per valandą greitį, priklausomai nuo to, kurį paspirtuką naudojate. Daugumai reikės rankinio paleidimo.

Sulankstomi mechanizmai. Sulankstomi mechanizmai puikiai tinka jaunesnių vaikų tėvams. Vaikams dažnai atsibodo važinėti savo paspirtuku ir nori, kad tėvai jį nešiotų parke ar išvykdami. Sulenkus paspirtuką, jį daug lengviau nešiotis. Tačiau sulankstomas mechanizmas gali paskatinti triukšmingesnį važiavimą . Tai taip pat reiškia, kad paspirtukas yra ne toks tvirtas, todėl reikėtų vengti sulankstomo paspirtuko, jei vaikas nori daryti triukus ant paspirtuko. Perkant sulankstomą paspirtuką vaikui svarbu atsižvelgti į svorį. Lengvas paspirtukas dažnai yra naudingas mažesniam vaikui, nes jį lengviau valdyti ir manevruoti. Tėvams taip pat lengviau neštis ir pasiimti, kai vaikas nusprendžia, kad nebenori važiuoti savo paspirtuku. Sunkesnis paspirtukas gali reikšti stipresnį paspirtuką. Paspirtuko svoris padidės, kai padidės maksimali svorio talpa. Kaskadininkų paspirtukai gali būti sunkesni, nes turi būti pakankamai stiprūs, kad atlaikytų triukų poveikį. Tačiau kai kurių firmų paspirtukai yra pagaminti iš tvirtų medžiagų, kurios taip pat yra labai lengvos, nes tada juos lengviau valdyti atliekant triukus, tačiau už tokio tipo paspirtuką mokėsite daugiau.

Ratų denis. Dėl plataus ratų bloko / pagrindo paspirtukas taps tvirtesnis, o mažiems vaikams bus patogu išlaikyti pusiausvyrą. Keliaudami jie gali tilpti ant denio abi kojas. Žemas iki žemės denis taip pat būtinas jaunesniems vaikams. Taip lengviau išlaikyti pusiausvyrą ir saugiau. Labai mažiems vaikams taip pat lengviau įlipti ir išlipti. Mažesniems vaikams tinka trumpesni paklodės ilgiai, nes kaladė nekliudytų jų smūgio kelio. Vaikams augant ir vyresniems, paspirtukų, į kuriuos žiūrėsite, denio ilgis ilgės. Stabdžiai. Kojiniai stabdžiai – daugumos motorolerių kojinis stabdys yra ant galinio rato. Labai maži vaikai tikriausiai naudos kojas, kad sulėtintų paspirtuką, o ne galinį kojinį stabdį. Rankiniai stabdžiai – kai kurie paspirtukai turi rankinį stabdį, be stabdžio ant galinio rato. Svorio riba. Verta atkreipti dėmesį į tai, koks yra didžiausias paspirtuko svorio limitas. Jei vaikas yra arti didžiausio svorio limito, galbūt norėsite įsigyti didesnį paspirtuką. Jei yra vyresni broliai ir seserys arba suaugusieji, kurie gali norėti važiuoti paspirtuku, turite užtikrinti, kad didžiausias svorio limitas leis jiems tai padaryti.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.