Sporto klubas „Olimpo kalnas gym“ lankytojams duris atvers naujoje vietoje

Šarūnas Dvareckas
Komentarai (0)
2018 Rugpjūtis 8
„Olimpo kalnas gym“ įsikurs Naujojoje gatvėje.
Dar visai neseniai alytiškius Kepyklos g. tobulinti kūno formas kvietęs sporto klubas „Olimpo kalnas gym“ nedirba jau nuo birželio mėnesio, o štai rudenį lankytojus pakvies į naujai įrengtas, erdvesnes patalpas Naujoje gatvėje. 1 tūkst. 500 kvadratinių metrų patalpose įsikūręs sporto centras jo narius suburs ne tik sportuoti viduje, bet ir tobulinti kūno formas ir pasitikti ar palydėti saulę po atviru dangumi.

„Olimpo kalnas gym“ direktorius Šarūnas Vaičiulis komentuoja, jog šiame sporto centre jis ir toliau laikysis idėjos skatinti aktyvų gyvenimą Alytuje, kuriame tiek jaunimas, tiek suaugę suras galimybę savo laisvą laiką išnaudojant prasmingai.

„Naujose patalpose didesnį dėmesį skyrėme ne tik aktyvų laisvalaikį propaguojantiems, bet ir negalią turintiems žmonėms. Tai bus pirmoji sporto erdvė Alytuje, kurioje bus galima sportuoti ir su neįgaliojo vežimėliu.“, – teigia Š. Vaičiulis

Naujoje gatvėje įsikūręs sporto centras „Olimpo kalnas gym“ įkūrė ir keletą erdvių vaikams: batutų parkas; laipynės mažiausiems sporto klubo lankytojams; patalpos, skirtos švęsti gimtadienius.

 Šiuo metu vyksta sporto klubo įrengimo darbai, o jau rugsėjo mėnesį į jį bus pakviesti pirmieji lankytojai.

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.