Specialisto atsakymai apie raptor dangą: kas tai ir ar verta? (1)

automobiliu dažymas
Norite, kad seno modelio arba labai apdėvėta transporto priemonė būtų kur kas patrauklesnė? Dėl savęs, kadangi su tokia maloniau kasdien įveikti atstumus, arba dėl pardavimo, kadangi patrauklios mašinos vertė visada didesnė – tokiu atveju siūlomas raptor dažymas yra geriausias pasirinkimas. Tiesa, toli gražu ne visi žino – koks tai dažymas ir kodėl jis apsimoka labiau, nei pavyzdžiui, kiti dažai arba mašinos apklijavimas specialia plėvele. Jeigu ir Jus domina raptor dažymas – siūlome skaityti specialisto pateiktą svarbiausią info, kurią žinant jau galima įvertinti naudą.

Ar dažymas gali padėti apsaugoti mašiną?

Raptor dažymas turi labai daug privalumų, kurie dažniausiai „veda“ link patrauklumo, tačiau reikia nepamiršti, kad jis geba apsaugoti mašinas ir nuo greitesnio susidėjimo, o tai yra labai svarbu. Jeigu bijote, kad ši danga nebus užtektinai atspari mechaniniams pažeidimams, kurie eksploatuojant mašiną yra visiškai įprasti – nebijokite, kadangi tikrai bus ir dažniausiai kur kas labiau nei originalūs mašinos dažai.

Kokios spalvos dažus galima rinktis?

Šie dažai džiugina ir labai plačia spalvų gama, tad kiekvienas gali rasti tą, kuri labiausiai tinka prie mašinos modelio arba paprasčiausiai geriausiai atitinka kiekvieno žmogaus estetinį suvokimą. Nuo ryškesnių, kuriaos labiau traukia akis, iki solidžios juodos, kuri labai dažnai vadinama klasika. Svarbiausia, kad spalva tiktų ir patiktų Jums. Juk tuomet važinėti su tokia mašina yra kur kas maloniau.

Kiek kainuoja toks dažymas?

Kai kurie žmonės galvoja, kad specialūs dažai, kurie skirti atgavinti mašinos išorę, kainuoja labai daug. Lygiai taip pat kaip ir visa paslauga apskritai, kadangi pačiam perdažyti neturint specialios įrangos, deja, nepavyks. Visgi, tai yra mitas ir geriausiai jį paneigti gali tie, kurie yra pasinaudoję paslaugomis arba kurie nepatingi kainų peržiūrėti internete. Daugelis specialistų jas skelbia viešai, tad susipažinus ir nuspręsite – ar mašinos atnaujinimas dažymo būdų Jums tinka.

Ar bandyti dažyti pačiam?

Kadangi galima ne tik užsisakyti paslaugą pas specialistus, tačiau taip pat ir įsigyti dažus atskirai – kai kuriems įdomu, ar galima pačiam padengti mašinos paviršių ir tuo pačiu tikėtis, kad rezultatas bus puikus. Bandyti visada galima, tačiau reikia suprasti, kad tai vienas tų darbų, kuris ne tik reikalauja specialios įrangos, tačiau taip pat ir praktikos. Deja, dažnai po savarankiško dažymo vis tiek tenka mašiną vežti pas specialistus. Kur kas geriau iškart tartis su jais. Tai leis džiaugtis geresniu rezultatu ir net sutaupyti.

Ar bandyti dažyti pačiam?

Geros kokybės dažai yra pirmas žingsnis, kuris veda link efektyvaus rezultato. Tačiau kai kurie galvoja, kad reikalingi tik geri dažai, kad mašina atrodytų puikiai. Mes su tuo nesutiktume. Ne veltui yra tiek daug specialistų, kurie siūlo dažymo paslaugas. Jie ne tik turi reikalingą įrangą tačiau taip pat ir žinias, kurios garantuoja, kad paviršius bus tobulas. Taigi, dažyti pats galite, kadangi dažai parduodami atskirai, tačiau, deja, rezultatas dažnai toli gražu ne toks, kokio tikimasi.

Ar verta rinktis sertifikuotą kokybę?

Galiausiai, kai kurie teigia, kad internete galima rasti kur kas pigesnių dažų. Tokiu atveju kyla klausimas – kodėl kainos taip kinta? Išties, raptor dažymas gali būti atliekamas su patikimais dažais, kurie yra sertifikuoti ir tokiais, kurie, deja, ne tik trumpiau tarnauja, tačiau ir padengia paviršių netolygiai. Tokių siūlome vengti.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.