Skaudžiausia alytiškių nesėkmė – Saulės mieste (0)

Laikraščio „Alytaus naujienos“ informacija
Parašykite autoriui
s
Audriaus Borneikos auklėtinės išvykoje neprilygo Šiaulių krepšininkėms
Kelio link pirmosios pergalės aukščiausioje lygoje ieškančios komandos „Alytus-Gut.lt” patyrė skaudžiausią pralaimėjimą. Audriaus Borneikos auklėtinės išvykoje 45 taškų skirtumu (61:106) neprilygo Šiaulių „Vilmers” krepšininkėms, kurias nuo šio sezono treniruoja buvęs Druskininkų „Deivių“ strategas Aurimas Andrušaitis.

Buvusiai Karolinos Kazočiūnaitės komandai tai buvo pirmoji pergalė, o alytiškėms – jau trečias pralaimėjimas Lietuvos moterų aukščiausioje ir Baltijos atvirojoje lygoje. 

Po žaidžiančiosios trenerio asistentės Mildos Sauliūtės dvitaškio alytiškės pirmavo 16:10, tačiau šeimininkės beveik po pusantros minutės persvėrė rezultatą ir toliau, didindamos apsukas, viešnioms iš Alytaus nesuteikė šanso atsitiesti.

„Alytaus-Gut.lt” sutriuškinimą Saulės mieste lėmė prarasti kamuoliai, po šių klaidų šeimininkės pelnė 36 taškus. Dar 33 tšk. „Vilmers” krepšininkės surinko tolimais pataikymais. 

Dzūkių gretose solidžiausia buvo 19 tšk. surinkusi Amalija Pašajevaitė (3 atk. kam., 3 rez. perd.), tiesa, praradusi ketvirtadalį (6) savo komandos kamuolių. 16 tšk. įmetė Kristė Timofejeva  (5 atk. kam., 4 rez. perd.), praradusi 5 kamuolius, 11 tšk. – Kamilė Žukaitė (5 atk. kam.).

Pirmosios „Alytus-Gut.lt” pergalės teks palaukti. 

Artimiausios alytiškių rungtynės išvykoje – spalio 19-ąją su Klaipėdos „Neptūnu”, o namuose – lapkričio 9-ąją su Kauno „Aistėmis”.

    Komentarai


    Palikite savo komentarą

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai