Šiuolaikiškas ir modernus pasirinkimas – minkštas kampas (1)

baldai
Turbūt kiekvienas namuose turime erdvę, kurioje priimame svečius ir jaukiai ilsimės po sunkios darbo dienos. Tam, kad galėtume komfortiškai leisti laiką vieni su artimaisiais, reikalingi kokybiški baldai. Vienas iš jų – minkštas kampas. Tai bene populiariausias ir patogiausias minkštas baldas, kuris pagyvina svetainės interjerą ir suteikia patalpai naudingų funkcijų. Tad apžvelkime, kas išskirią šį daiktą iš kitų?

Funkcionalumas

 

Minkštas kampas yra idealus sprendimas tiek mažesnėse, tiek didesnėse erdvėse. Minkšti kampai su miegojimo funkcija yra itin universalūs ir tampa vis populiaresni šiuolaikiniame pasaulyje. Jie skirti ne tik jaukiam laisvalaikio praleidimui, bet ir patogiai kasdienybei. Išskleisti jie sukuria vieną ar kelias miego vietas.

 

Minkštų baldų kūrėjai sėkmingai integruoja išmanius sprendimus. Todėl modernūs kampai gali būti ir su integruota USB įkrovimo jungtimi. USB jungtis užtikrins patogumą ir prireikus leis patogiai dirbti kompiuterio ar naršyti telefone.

 

Lengva priežiūra

 

Šiuolaikinio dizaino kampai dažnai būna pritaikyti prie modernaus, greito ir patogaus gyvenimo būdo. Dėl to pagaminti taip, kad audinį būtų itin patogu ir lengva valyti. Žinoma, prireikus ir pakeisti užtrauktuku tvirtinamus užvalkalus. Beje, yra ir dvipusių dizaino sprendimų – tereikia apversti sėdimąją ar atlošo dalį į kitą pusę ir per kelias sekundes sukursite kitą kambario įvaizdį.

 

Išskirtinis dizainas

 

Dažnai nutinka taip, kad patogiai atsisėdę prisimename, jog pamiršome televizoriaus pultelį, telefoną ar kitus daiktus ant stalo. Geriausia dalis ta, kad šiuolaikiniai kampai išsiskiria dėmesiu komfortui. Čia rasite plačius, patogius porankius, vietą televizoriaus pulteliui ir kitus sumanius sprendimus.

 

Poilsiui ir komfortui užtikrinti prie minkštųjų kampų porankių tvirtinamos odinės kišenėlės. Jose galima laikyti svarbiausius daiktus, kuriuos norite pasiekti ranka. Kišenės gaminamos iš specialios odos su unikalios tekstūros įspaudais, kurie pabrėžia modernaus stiliaus detales.

 

Minkštas kampas dieną leis mėgautis patogiu poilsiu, o vakare – draugų kompanija. Įsigiję tvirto rėmo ir kokybiškų medžiagų minkštą kampą, džiaugsitės baldo ilgaamžiškumu. Praktiškas baldas puikiai atliks net kelias funkcijas, o išskirtinis dizainas papildys namų interjerą.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.