Šildytuvų nuoma darbinėms patalpoms: ką svarbu žinoti? (1)

dujų šildytuvų nuoma
Neapsigaukite, nors už lango jau regime pirmuosius pavasario ženklus, lauke vis dar vėsoka... Ir ne tik lauke, bet ir nešildomose patalpose.

Todėl, jeigu planuojate statybos ar remonto darbus viduje, nepamirškite pasirūpinti šildytuvo nuoma. Juk nuo aplinkos temperatūros neretai priklauso atliekamų statybinių darbų kokybė. 

Klausiate, į kokius kriterijus verta atkreipti dėmesį renkantis šildytuvą? Parengėme jums trumpą atmintinę – kviečiame skaityti. 

Kaip pasirinkti tinkamą šildytuvą? 

Žmonės, pradėję domėtis šildymo sprendimais savo darbo vietai, itin dažnai pasimeta asortimento gausybėje. Todėl prieš keliaudami rinktis šildytuvo, apsvarstykite atsakymus į šiuos klausimus: 

 • Koks patalpos, kurią ketinate apšildyti, dydis? 

 • Kokiam laikotarpiui jums reikalingas šildymas? 

 • Kokia yra oro cirkuliacija patalpoje?

 • Koks energijos tipas / šaltinis jums yra patogiausias?

Sąžiningai apsvarstykite atsakymus į šiuos klausimus. Savo lūkesčius išsakykite nuomos konsultantui ir tikrai sulauksite geriausių pasiūlymų. 

Šildytuvų tipai

Kitas svarbus kriterijus, kurį svarbu žinoti renkantis šildytuvą – jo tipas. Pristatome kelis, pačius populiariausius: 

 • Dujinis šildytuvas. Tai – vienas iš populiariausių šildytuvų tipų, klientų mėgstamas dėl lengvo sumontavimo, šildymo efektyvumo ir... Patrauklios kainos – juk įprastai šildymas dujomis yra kur kas pigesnis nei elektra ar dyzeliu. Vis dėlto, jeigu jums aktuali dujinių šildytuvų nuoma, pirmiausia įsivertinkite ar jūsų statybvietėje yra dujų tiekimo žarnos. 

 • Dyzelinis šildytuvas. Ši šildymo įranga – itin paplitusi statybvietėse. Kodėl? Bene didžiausias dyzelinių šildytuvų privalumas tas, kad jais galima apšildyti net labai dideles patalpas. Taip pat šie šildytuvai nereikalauja papildomos priežiūros, juos galima naudoti ir pastatų džiovinimui bei kitų įrenginių atitirpinimui. Visgi, atminkite, kad dyzeliniai šildytuvai išskiria gana didelį teršalų kiekį

 • Elektrinis šildytuvas. Šiuos šildytuvus itin paprasta naudoti: jie universalūs ir nereikalauja jokios specialios priežiūros. Beje, elektriniai šildytuvai pasižymi nedideliu svoriu, todėl juos lengva pastatyti ir nukreipti ten, kur reikia šilumos. Vienintelis faktorius, kurį svarbu įsivertinti prieš nuomojantis elektrinį šildytuvą, – laido prijungimo prie elektros lizdo galimybės. 

Taigi, atminkite – netinkama darbinės patalpos temperatūra gali sumažinti darbų našumą, lemti prastus rezultatus. Dėl šios priežasties, labai svarbu pasirūpinti šildytuvų nuoma.     

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.