Respublikinis turnyras – iš Seirijų kilusiam šaškininkui atminti (0)

sask
Alytuje vyko respublikinis šaškių turnyras, skirtas Kazimierui Aleksandravičiui, kuriam šiais metais liepos mėnesį būtų sukakę 90 metų, atminti.

Idėją surengti šias varžybas pasiūlė Kazimiero sūnus Artūras, sėkmingai prisijungęs prie Alytaus šaškininkų būrio, pasukęs tėčio pėdomis. Šiais metais jis pradėjo treniruoti būsimuosius  miesto talentus.  Varžybose dalyvavo 64 žaidėjai iš įvairių Lietuvos miestų, jų atidarymo metu sporto meistras Donatas Baranauskas pasidalino prisiminimais, kaip iš Seirijų kilęs  K.Aleksandravičius aktyviai dalyvaudavo varžybos ir buvo kietas riešutėlis ne vienam tuomečiam sporto meistrui.  

Varžybas laimėjo tarptautinis didmeistris Aleksejus Domčevas, antra vieta atiteko  sporto meistrui iš Trakų Kęstučiui Blaževičiui, trečia – jaunimo talentui iš Vilniaus Reinaldui Damskiui, ketvirtas – alytiškis Dainius Monstys.  Iš alytiškių į dešimtuką pateko Pranas Vitkauskas, Dainius Bukleris ir Jonas Rutkauskas iš Luksnėnų.  Moterų grupėje nugalėjo Melanija Juškienė iš Ukmergės, antra – puniškė Marijona Bajerčienė, trečia – alytiškė Dalė Baltulienė.  Veteranų 70+ grupėje pirmas buvo Jonas Rutkauskas, antras – Donatas Baranauskas, trečias  – Jonas Čižiūnas iš Jonavos. Jaunųjų šaškininkų berniukų grupėje pirmieji Eitvydas Balkus (Varėna), Kristupas Jakubauskas (Lentvaris) ir Deivydas Šiurskas (Alytus). Jaunųjų šaškininkių grupėje pirmosios alytiškės Elzė Pranculevičiūtė ir Elzė Dusevičiūtė ir Emilija Jodko (Trakai).  

Varžyboms taures ir medalius įsteigė Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius. UAB „Vita Baltic International“ pradžiugino  prizais.  Renginiui  vykti puikias sąlygas sudarė Alytaus Piliakalnio progimnazijos administracija. 

Norintys lankyti būrelį ir išmokti šaškių žaidimo subtilybių nuo rugsėjo mėnesio gali jau dabar registruotis  tel. +370 6061 3802,    treneris A.Aleksandravičius.  

Foto Iš kairės: Artūras Aleksandravičius, Marijona Bajerčienė, Melanija Juškienė, Dalė Baltulienė, Kęstutis Cikanas ir Jonas Rutkauskas.

Šaškių klubo „Alitas“ informacija  

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.