Po šlapdribos paspaudęs šaltukas Alytų pavertė čiuožykla (4)

Aldona KUDZIENĖ, aldona@alytausnaujienos.lt
CIUO
AN iliustracija
Iš vakaro pasnigus, penktadienio rytas išaušo sudėtingas – žemė pasidengė leduku. Penktadienio rytas skubančius į darbą ar tvarkyti reikalų Alytuje ir rajone pasitiko ypač slidžiais šaligatviais ir takais, vertė alytiškius stvertis vieni kitiems už parankės, laviruoti, kad nepargriūtų.

Ne visiems pasisekė darbo vietas pasiekti be mėlynių,  kai kuriems teko ir kelis kartus nugriūti.

Pasak Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėjos Vilmos Krušnienės, iki penktadienio 12 val. kelionė į darbą ligoninėje nesibaigė nė vienam alytiškiui.  

„Šiemet negalime skųstis traumų gausa, žmonės išmoko vaikščioti atsargiai, o senjorai  stengiasi reikalus tvarkyti geresniu oru“, – sakė V.Krušnienė. Tie, kurie į traumatologijos specialistus nesikreipė, nedideles traumas bei mėlynes skaičiuoja namuose ir savarankiškai jas gydo.  

UAB „Raguvilė“ informavo, kad naktį iš ketvirtadienio į penktadienį (iš vasario 1 į 2-ąją) Alytaus gatvės buvo pradėtos barstyti nuo 2 val. 

    Komentarai


    Palikite savo komentarą

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai