Po Joninių vasarą – retesni viešojo transporto tvarkaraščiai Alytaus mieste (5)

AN informacija
a
Po Joninių įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai. Keleiviai nuo birželio 25 d. darbo dienomis turi vadovautis šeštadienio tvarkaraščiais, o sekmadieniais ir šventinėmis dienomis – šių dienų tvarkaraščiais. Siekiant racionaliai paskirstyti savivaldybės biudžeto lėšas, kaip ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, įvedami vasaros laiko tvarkaraščiai, kurių metu mažinamas autobusų maršrutų skaičius.

Tai keleiviams kels laikinų nepatogumų. Jie buvo įpratę prie įprastinių, darbingo laikotarpio autobusų maršrutų tvarkaraščio laikų, kai autobusai įprastu laiku į viešojo transporto stotelę atvykdavo kaip laikrodis tvarkaraštyje nurodytu laiku.

Viešojo transporto paslaugos laikinai Alytaus mieste bus užtikrinamos mažesne apimtimi, siekiant taupyti biudžeto lėšas. Sutaupyti pinigai bus skiriami ne mažiau svarbioms sritims, kartu skatinant darnų, aktyvų ir bevariklį judumą Alytaus mieste, ėjimą pėsčiomis, važiavimą dviračiais ar pasirenkant kitas mikromobilumo priemones.

Vasaros tvarkaraščiai miestui padės sutaupyti.

Bendra savivaldybės išlaidų suma, išmokėta už Alytaus miesto viešojo transporto paslaugas, per šių metų gegužės mėnesį siekė 150 tūkst. Eur. Šių metų gegužę savivaldybė iš biudžeto lėšų (viešojo transporto paslaugos už keleivių vežimą) išmokėjo 85,98 tūkst. Eur nuostolių už važiuotus kilometrus. Išmokėtos kompensacijos už lengvatinį keleivių vežimą siekė 48,51 tūkst. Eur, už elektroninio bilieto paslaugų teikimą iš savivaldybės biudžeto lėšų sumokėta virš 15,62 tūkst. Eur per mėnesį.

Galiojantys tvarkaraščiai yra skelbiami internete https://www.stops.lt/alytus ir autobusų stotelėse. 
 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Tikrai nupušimas.Kuo grįžti iš darbo,jeigu dirbi iki 23val?Tokio taupymo Alytaus sav.niekada nebuvo.Turbūt meras kažką susapnavo,vienas su savimi pasitarė,ir vienas nusprendė.Jau meras pradėjo negalvoti,net apie savo rinkėjus,senjorus.Su kapinėmis esančiomis Klevų g.padėtis tragiška.Žmogus sulaukęs garbaus amžiaus,turi galvoti,kokiu autobusu nuvažiuoti?Į Į kurį sustojimą eiti,ir iš kokio sustojimo,neaišku kiek kelio iki kapų nueiti Alytuje gyventi gera! Taip galvoja meras,deja...

  Komentaras

  Na mūsų miesto meras visai nori numarinti Alytų.Pramonės rajone žmonės turbūt vasarą nedirba?Gal meras galėtų parodyti pavyzdį,ir iš savo sodybos,nuo ežerėlio,pėsčiomis į Alytų,ir atgal?Laukiam,nesulaukiam!

Kiti straipsniai