Plaukų šalinimas lazeriu neretai naudingas dėl ekonomiškumo (0)

plaukų šalinimas
Įvairiose vietose augantys kūno plaukai dabar gali būti šalinami specialiais metodais, kurie padeda ne tik ilgiau išlaikyti odą lygią, bet tuo pačiu ir sutaupyti pinigų. Tradicinėmis priemonėmis šalinti įvairius plaukelius kainuoja gana nemažai, o svarbiausia – tai įkyrus darbas, kuris atima laiko. Grožio klinikose dabar naudojamos lazerinės technologijos leidžia pašalinti plaukelius taip, jog net kelis mėnesius ar dar ilgiau jų nebus matyti.

Kodėl verta rinktis lazerinį plaukų šalinimą?

Kadangi tradicinėmis priemonėmis plaukus šalina daug žmonių, verta atkreipti dėmesį į nemaloniausius tokio šalinimo trūkumus. Pirmiausia, kai kuriems žmonėms plaukai auga labiau nei kitiems. Plaukų šalinimas (Kaune) lazeriais dažnai patraukliai atrodo moterims. Moterims, ypač ant veido, plaukeliai gali matytis itin smarkiai, todėl juos šalinti reikia vos ne kasdien. Su tokia problema turinčios susitaikyti moterys turėtų paskaičiuoti kiek kainuoja tokia kasdienė procedūra ir kuo viskas gali baigtis. Ne paslaptis, kad skutant plaukelius nuo veido, laikui bėgant jie taps daug vešlesni ir storesni. Dėl to net ir moterims gali susiformuoti barzda, o tai tikrai nebūtų labai malonu.

Naudojant lazerines technologijas, pasiekiamas maksimalus ir ilgalaikis efektyvumas. Pavyzdžiui, jeigu esate moteris, kuriais ant viršutinės lūpos nuolatos auga plaukeliai, tuomet iš karto reikėtų kreiptis į grožio klinikas dėl šios procedūros. Ji nebus labai brangi. Ne veltui kai kurios moterys šią procedūrą pasirenka ir dėl ekonominių priežasčių. Tai reiškia, kad neretais atvejais, plaukų šalinimas lazeriu bendrai kainuoja pigiau nei tam tikrą periodą juos šalinti peiliukais.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad plaukelių šalinimas reikalauja laiko. Jeigu kažkurioje vietoje plaukeliai yra labai vešlūs, kaip minėta, juos peiliukais šalinti prireiks kasdien. Kreiptis dėl plaukelių šalinimo lazeriais naudinga dėl to, kad tokia procedūra trunka labai neilgai ir jos nereikia atlikti kasdien.

Taip pat primenama, kad tradicinėmis priemonėmis šalinti plaukelius gali būti nemalonu dėl to, kad atsiranda rizika įsipjauti. Jeigu tai veido sritis, tuomet tie pjūviai tikrai nepuoš. Ką jau kalbėti apie odos dirginimą - jis dažnai pasitaiko naudojant netinkamas putas ar kitas priemones.

Kokiose srityse gali būti pašalinami plaukai?

Naudojant lazerines technologijas plaukeliai gali būti pašalinami praktiškai visose vietose. Tai yra veidas, kojos, pažastys ar net bikini sritis. Tačiau, kuo didesnis plotas, tuo didesnė procedūros kaina. Tai reiškia, kad plaukelių šalinimas nuo viršutinės lūpos kainuos gerokai pigiau nei tarkime – kojos.

Prieš atliekant procedūrą, bet kokiu atveju turėsite pasitarti su specialistu dėl pasiruošimo. Įprastai pacientėms ir pacientams nurodoma, kad probleminė vieta turi būti paruošta iš anksto nuskutant plaukelius tradicinėmis priemonėmis. Tą turėsite atlikti patys.

Atminkite, kad plaukų šalinimas lazeriu duoda ilgalaikius rezultatus, tad vien jau tai verta turėti galvoje kalbant apie ekonominę naudą.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.