Plaukimai Nemunu ir Augustavo kanalu. Kada ir kaip toliau ? (1)

Laivu į Liškiavą. Simonos Balčaitės nuotr.
Kviečiame dalyvauti verslo ir viešojo sektoriaus atstovų susitikime dėl laivybos Nemuno upe ir Augustavo kanalu tolesnės plėtros, kuris vyks 2022 m. liepos 27 d., nuo 10 val. 30 min., Alytuje, Dzūkų restorano konferencijų salėje (Vilniaus g. 35, Alytus).

Susitikime galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu, zoom paskyroje:

https://us02web.zoom.us/j/83637161198?pwd=K2FSTFlVWmVXUDJuSjl4T1BGd2lwUT09 ).

Susitikimas vyks lietuvių ir lenkų kalbomis.

Susitikimo metu pristatysime Nemuno ir Augustavo kanalo vandens kelio (turizmo maršruto) integruotą informacinę sistemą, informacinės medžiagos pateikimo į ją galimybes; kartu su Lietuvos ir Lenkijos atstovais įvertinsime esamą laivybos situaciją, tolesnės vandens kelio ir susijusio turizmo (laisvalaikio) verslo plėtros galimybes, numatomas investicijas ir projektus, galimą (steigtiną) naują Lietuvos ir Lenkijos turistinės (pramoginės) laivybos plėtotojų struktūrą, kitus svarbius klausimus.

 

Prašome jūsų iki 2022 m. liepos 26 d., 12 val. el. paštu praneškite, kuriose vietose ir kokias su Nemuno laivyba (turizmu) susijusias privačias investicijas, priemones ir projektus vykdote ir / ar 2022-2025 metais planuojate vykdyti. Kur ir kokios viešosios infrastruktūros ar investicijų pageidautumėte ?

Susitikimą organizuoja Asociacija Nemuno euroregionas su AB Vidaus vandens kelių direkcija ir Lenkijos draugija „Euroregion Niemen“ (Nemunas), įgyvendinant projektą “Kaimynines šalis jungiančio bendro vandens kelio vystymas tvariam turizmui ir bendradarbiavimui”. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programa bei partneriai.

Už pagalbą esame dėkingi krašto turizmo informacijos bei lankytojų aptarnavimo centrams.

Susitikimo organizavimo paslaugą teikia Alytaus verslo konsultacinis centras.

 

Sklandesniam dalyvių priėmimui ir renginio planavimui, pageidautina jūsų atstovų dalyvavimo susitikime registracija. Prašome į susitikimą registruotis iki 2022.07.25 d., 17 val. el.paštu biuras@nemunas.info , nurodant jūsų atstovų kontaktinius duomenis.

 

Plačiau apie susitikimą, laivybą, projektą - www.nemunas.info arba tel. 8 688 51147.

 

 

Gintaras Skamaročius

Asociacija Nemuno euroregionas

 

 

 

 

 

Asociacija

Nemuno euroregionas

nemunas.info

intereg

 

 

 

 

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Slot999 the best of online slots games that are stable, safe, easy to play, can be played 24 hours a day, PGSLOT with a fast automatic deposit-withdrawal system, no need to wait long, there is an admin to take care of all the time.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.