Persikraustymas be vargo – įmanoma. Pataria specialistas (1)

kraustymo paslaugos
Persikraustymas iš vienų namų į kitus turbūt yra vienas sudėtingiausių gyvenimo procesų, kuris daugeliui žmonių yra neišvengiamas. Tiesa, nėra jis malonus net ir tuomet, kai kraustomasi į savo svajonių namus. Juk reikia supakuoti „visą gyvenimą“, reikia, kad tas „gyvenimas“ saugiai pasiektų tikslą, galiausiai, daug kelti, nešti, vežti, kol galiausiai seni daiktai atsiduria naujuose namuose.

Puiku tai, kad šiuo metu siūlomos kraustymo paslaugos padeda ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau taip pat ir džiaugtis operatyvia pagalba, kai jos labiausiai reikia. Svarbiausia yra pasinaudoti pagalba, kuri prieinama daugeliui. Apie kainas bei kitus persikraustymo darbus kalbamės su specialistu, kuris teikia šias paslaugas.

Svarbiausia yra planuoti

Persikraustant vienas svarbiausių dalykų yra gebėjimas organizuoti darbus. Kuo mažiau planavimo bus, deja, tuo pats procesas bus ne tik lėtesnis, tačiau ir labiau varginantis. „Mes savo klientams siūlome kuo detaliau planuoti visus darbus. Ypač tokiu atveju, jeigu jie nori viską atlikti kartu su mumis. Planuoti reikia laiką, maršrutą, pakavimą, kokių apsauginių priemonių reikia... Planuoti reikia viską, kadangi tai padeda kraustymąsi padaryti kur kas paprastesniu ir greitesniu“.

Nelaukite paskutinių dienų prieš pradedant pakuoti daiktus. Tai yra gana didelė klaida. Dažnas laukia dėl to, kad namuose bus daug dėžių, kurios turės dar kelias dienas ramiai gulėti, galiausiai, bus sunku rasti reikalingus daiktus, o kai jie bus supakuoti, žinoma, būtinai prireiks. Visgi, specialistas pastebi, kad jau geriau skirti laiko to daikto paieškoms nei pasilikti pakavimą paskutinei dienai. „Jeigu ant dėžių, kuriose bus daiktai, surašysite – kurio tai kambario turinys – atrasti tą vieną daiktą, kurio Jums prireiks – bus kur kas paprasčiau. Tačiau pats pakavimo procesas bus ne toks varginantis. Net ir tos dėžės kampe dažniausiai yra mažesnė problema nei dvi dienos iki perkraustytojų atvažiavimo, kai daiktai dar yra spintose“.

Daiktų pakavimo sistema – pagalba kraustantis

Kraustymo paslaugos bus kur kas paprastesnės ir susikūrus sistemą. Ji turi apimti ne tik baldus, tačiau ir visas smulkmenas, kurios gyvenimo eigoje prisikaupia. Specialistas, kuris jau daugelį metų padeda perkraustyti, pateikia šiuos planavimo patarimus:

1.      Pirmiausia reikia susiruošti reikalingiausias pakavimo priemones. Jeigu jos visada bus ranka – pakuoti bus paprasčiau. Ir tai ne tik dėžės, tačiau ir lipni juosta, burbulinės plėvelės bei kitos smulkmenos, kurios padės saugiai pervežti daiktus.

2.      Vietos taupymui galima išbandyti kelis paprastus triukus. Pavyzdžiui, drabužiai gali pasitarnauti kaip dūžių daiktų apsauginė pakavimo priemonė, o įvairios dekoratyvinės dėžutės – kaip transportavimo priemonė.

3.      Ant supakuotos dėžės būtinai reikia užrašyti – kas yra jos viduje. Puikiai tinka ir spalvoti lipdukai, kurie nurodo dėžėje esančių daiktų tipą: indai, vonios daiktai, drabužiai ir t.t.

4.      Visada verta susidaryti svarbiausių daiktų sąrašą ir tuo pačiu pažymėti – kurioje dėžėje jie yra. Tuomet atsikrausčius į naujus namus kur kas paprasčiau rasite tuos daiktus, kurių reikia kasdienai. Juk natūralu, kad dėžės dar gana ilgai yra neiškraustomos, tad su sąrašu bus galima paprasčiau rasti tam tikrus daiktus.

Perkraustymas – puikus metas rūšiavimui

Kraustymasis taip pat yra puikus metas peržiūrėti daiktus, kurie yra Jūsų gyvenimo dalis. Galbūt kai kurie jau nebekelia tiek daug sentimentų kaip anksčiau? Ar verta juos išsaugoti? Jeigu ne – padovanokite, bandykite parduoti, tačiau tikrai neverta vežtis su savimi daiktų, kurie vėliau keliaus tiesiai į sandėlį. „Nereikia bijoti pasakyti „Viso“ tiems daiktams, kurie yra nereikalingi. Kitam žmogui jie gali būti svarbūs, tad perduokite juos jiems“,- pataria specialistas.
 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.