Patarimai renkantis stoglangius (1)

stoglangiai
Stoglangiai puikiai papildys bet kokius namus; jie pagerina kambario apšvietimą, energijos vartojimo efektyvumą ir bendrą namų išvaizdą. Nors galbūt jau nusprendėte įsigyti stoglangį, pasirinkti iš visų skirtingų stilių gali būti gana sunku. Šie naudingi patarimai padės jums pasirinkti tinkamą stoglangį, atitinkantį jūsų namus ir poreikius. Stogo suderinamumas.

Pirmiausia turėtumėte patikrinti, kokiomis galimybėmis apsiribojate, priklausomai nuo jūsų turimo stogo tipo. Plastikiniai stoglangiai gali būti naudojami ant plokščių arba neaukštų stogų. Kalbant apie stiklinius stoglangius, tai ne visada paprasta. Kai kuriuose europietiškuose stikliniuose stoglangiuose yra nustatytas 15 laipsnių apribojimas, nors kai kurios firmos neturi problemų montuoti žemiau šios ribos. Jūsų tiekėjas taip pat galės patarti, koks stoglangis geriausiai tiktų jūsų stiliaus stogui, nesvarbu, ar turite čerpinį, ar metalinį paklotinį. Jei tai padarysite pirmuoju proceso žingsniu, nuo pat pradžių galėsite geriau suprasti savo galimybes.

Yra du pagrindiniai stoglangių tipai: stacionarūs ir ventiliaciniai, dar kitaip vadinami valdomi. Kaip supratote iš pavadinimų, stacionarus stoglangis negali būti atidarytas, o ventiliacinis stoglangis gali būti atidarytas. Tai galima padaryti rankiniu būdu arba naudojant nuotolinio valdymo pultą. Priimdami sprendimą tarp dviejų, turėtumėte apsvarstyti, ar jums reikia papildomos ventiliacijos, kurią užtikrina veikiantis stoglangis. Papildomas vėdinimas gali būti gera idėja, jei planuojate virtuvėje įrengti stoglangį, nes tai padeda atsikratyti nemalonių kvapų ir įneša į jūsų namus gryno oro. Stacionarūs stoglangiai dažniausiai yra populiariausias pasirinkimas, nes jie yra mažiau linkę nutekėti. Jei gyvenate vietovėje, kurioje yra didelė lietaus tikimybė, galbūt norėsite vengti ventiliuojamo stoglangio. Tačiau, jei jums reikia, kad kambarys būtų vėsus, turite keletą variantų: Pasyvioji ventiliacija – čia yra nuolatinė vėdinama juosta aplink stoglangio rėmo išorę. Tai reiškia, kad stoglangis nuolat išleidžia orą, o 9/10 yra fiksuotas stoglangis. Mechaninis vėdinimas – čia stoglangio rėmo viršuje yra ventiliatorius. Tai reiškia, kad ventiliatorių galima įjungti savo nuožiūra ir 9/10 yra fiksuotas stoglangis. Valdomi stoglangiai – vėdinimas vyksta, kai stoglangis yra atidarytas.

Galite įsigyti stoglangius su viengubu stiklu, tačiau galbūt verta apsvarstyti galimybę atnaujinti dvigubą stiklą, nes tai gali sumažinti šilumos nuostolius. Į tai turėtumėte ypač atsižvelgti, jei galvojate apie stoglangių pasirinkimą, kad ilgainiui sumažintumėte energijos sąnaudas. Medžiagų pasirinkimas. Stoglangiai statomi iš stiklo arba plastiko stiklų. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų, todėl verta į juos atsižvelgti sprendžiant, kuris iš jų būtų geriausias jūsų namams. Daugiau informacijos apie stoglangius ir jų pasirinkimą jums suteiks šios srities profesionalai.


 


 


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.