Pagrindinės apatinio trikotažo dėvėjimo klaidos (4)

Apatinis trikotazas
Apatiniai drabužiai – subtili tema: ne visos moterys turi sklandų ryšį su intymiausia garderobo dalimi. Įsigyti gražių ir patogių apatinių kartais užima laiko: čia trina, čia spaudžia, čia nesilaiko ir tiesiog trukdo gyventi.

Apatiniai svarbi aprangos dalis tiek vyrams, tiek moterims, kurie gali ir pabrėžti grožio privalumus, ir diskretiškai užmaskuoti trūkumus. Nepriklausomai nuo to, kokį apatinį trikotažą rinksitės, svarbiausia, kad derėtų prie kūno dydžio, leistų visišką judėjimo laisvę ir suteiktų komfortą visą dieną.

Daromos klaidos pasirenkant moterišką apatinį trikotažą

 • Netinkamas dydis

Idealus liemenėlės dydis parenkamas pagal du parametrus, tai yra krūtinės apimtis ir apimtis po krūtine. Dažniausiai dėl to, kad trūksta žinių, koks dydis yra tinkamas tam tikru gyvenimo periodu, o tai keičiasi taip pat dažnai, kaip ir svoris, moterys retai tikrina kaušelių dydį ar apimtį po krūtine arba mano, kad, mažesni kaušeliai geriau pabrėš ar palaikys krūtinę. Taip pat dažna moterų klaida, kurią daro pirkdamos liemenėlę – neįvertina petnešėlių svorio. Moterys, turinčios labai dideles krūtis, turėtų vengti liemenėlių su plonomis petnešėlėmis. Tai išvengsite jų išsitempimo, bei nemalonus spaudimo ir skausmingų įsirėžimų ant odos.

 • Prasta kokybė

Dažna klaida perkant apatinius – pasirenkami pigūs, nekokybiškų medžiagų modeliai. Tokios liemenėlės ar kelnaitės neleidžia odai kvėpuoti, taip pat gali sudirginti ar sukelti alergiją.

 • Netinkamas modelis

Dar viena klaida, kurią daro daugelis moterų pirkdamos liemenėlę, renkasi vieną modelį, tinkantį visoms progoms. Garderobe verta turėti bent kelias liemenėles, besiskiriančias ne tik atspalviais, bet ir stiliais, kad galetumėte leisti sau jas derinti prie rūbų.

Vyriško apatinio trikotažo pasirinkimas

Kalbant apie vyrišką apatinį trikotažą taip pat reikia nepamiršti, kad medžiaga ir kokybė yra daug svarbiau nei prekės ženklas ant juosmens. Iš daugybės siūlomų variantų pasirinkti tinkamą modelį gali būti gana sunku. Gamintojai naudoja įvairių tipų pjūvius, medžiagas, gaminius papildo dekoratyviniais elementais, intarpais, užrašais ir spalvingais piešiniais. Tačiau nepaisant viso to, komfortas ir tinkamas dydis išlieka pagrindiniai tinkamo pasirinkimo kriterijais.

Patarimas, kuris bus universalus visais atvejais – ne aklai vaikytis madų, o internetinėse parduotuvėse rinktis būtent jums tinkančio modelio apatinius, kurie būtų kuo patogesni. Ir, žinoma, nepirkite kas pigiau, kaip rodo praktika, už įtartinai žemų kainų visada slypi žema kokybė.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.