Nuo koronaviruso senjorai pradėti vakcinuoti Alytaus skiepijimo centre (6)

skiepai
Šiandien, vasario 23-iąją, Alytaus sporto ir rekreacijos centre pradėjusiame veikti Skiepijimo centre nuo koronaviruso pirmiausiai vakcinuoti 80 metų ir vyresni gyventojai. Per dieną jų turi būti paskiepyta 670.

Nuo pat ankstyvo ryto prie Skiepijimo centro būriavosi nemažai senjorų, kurie laukė pirmo skiepo nuo COVID-19 infekcijos.

Iš viso pasiskiepyti nuo šios infekcijos yra pareiškę norą per 1 tūkst. 800 minėtos amžiaus grupės gyventojų ir jie visi turėtų būti paskiepyti šią savaitę. Po to bus vakcinuojami gyventojai nuo 75 iki 79 metų, dar vėliau – nuo 70 iki 74 metų, vėliausiai – nuo 65 iki 69 metų. Visose minėtose grupėse yra per 7 tūkst. gyventojų, kurie pareiškę sutikimą skiepytis nuo koronaviruso.

Skiepijimo centro veiklą koordinuoja Alytaus poliklinika, jos darbuotojai ir skiepija senjorus. Šiame centre bus vakcinuojami ir kiti miesto gyventojai, kuriems ateis eilė pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytą tvarką.

„A. N". inf.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Ar tu skiepysies ar ne vienodai gali susirgti ir vienodai gali uzsikresti ir kitus zkresti,taigi po 2 metu bus tik aiskiau-nori skiepo-galvok! moksliniu tyrimu mazai,tai mano manymas ir niekas cia nezino kaip sureguos organizmas.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.