Nežinote, ką padovanoti naujakuriams? 3 idėjos, kurios pravers kiekvienam (0)

dovanos naujakuriams
Įsikūrimas naujame būste - didelė šventė. Ruošdamiesi pas kažką apsilankyti įkurtuvių proga neretai pritrūkstame idėjų, ką pravartaus padovanoti. Juk užtikrintai nežinome, kokius įrenginius ir interjero detales jie jau įsigijo, o ir laiko galvoti atrodo nebėra. Pateikiame kelias idėjas, kurios padės išsisukti iš situacijos.

Aksesuarai raktams

Jei tikrai nežinote, ko draugams ar šeimos nariams reikia, tikrai gana paprastai galite išsisukti su mielais menkniekiais. Raktų pakabukai - idealus pavyzdys. Toks aksesuaras visada lydės žmogų ir nuskaidrins jo dieną šviesiomis spalvomis. Taip yra todėl, nes tokia, iš pirmo žvilgsnio smulkmeniška dovana gali pasirodyti kaip labai apgalvota, reprezentuoti naują pradžią kitame būste. Įteikdami tokią dovaną nepamirškite pasiteirauti, ar artimas žmogus naujame būste pakeitė spynas. Spynų keitimas yra neretai naujakurių pamirštama procedūra, tačiau tai padaryti rekomenduojama tiek dėl saugos sumetimų, tiek dėl sumažintos rizikos užsitrenkti namų viduje. Renkant aksesuarus atsižvelkite į kelis aspektus - idėją, spalvą ir dydį. Pagalvokite, koks koloritas labiausiai nustebins pažįstamą, ar masyvus pakabukas nebus problema kasdienybėje, o papildomas atidumas leis išsirinkti konkretų dizainą, atitinkantį naujakurio asmenybę.
 

Namų kvapai ir žvakės

Tikėtis, kad neseniai į naujus namus įsikėlę žmonės turėjo laiko pasilepinti yra naivu. Dauguma pirmaisiais mėnesiais visas turimas lėšas skiria baigiamiesiems remonto darbams arba techninei įrangai pirkti. Spynų keitimas, naujo virdulio pirkimas - prioritetai, todėl juos tikrai galima palepinti tokiomis detalėmis kaip namų kvapai ir žvakės. Šis pasirinkimas padės sukurti jaukumo jausmą, o pasirinktas kvapas gali patapti kaip naujų namų vizitinė kortelė. Rudens ar žiemos sezoną rinkitės citrusinių vaisių, cinamono arba vanilės kvapus, kurie yra gana intensyvūs. Šiltaisiais metų mėnesiais geriau rinktis gaivesnius aromatus - gėlių, medžio ar levandų. Tokią pat funkciją atliks ir smilkalai. Kvapios detalės rūšis nėra labai svarbi - tiks ir žvakės, ir lazdelės, ir smilkalai, tad pernelyg nesijaudinkite dėl konkretaus pasirinkimo.
 

Augalai 

Dažnai naujuose namuose trūksta spalvų ir gyvybės, todėl toks pasirinkimas kaip augalai gali būti vienas idealiausių. Žinoma, tik tuo atveju, jei žinote, kad žmogui, kuriam dovanote, patinka rūpintis augalais. Geriau nedovanokite kaktusų - esą jie neša nesėkmę. Puiki alternatyva - sukulentai. Nors jie ir giminingi kaktusams, šie iš išvaizdos atrodo visai kitaip, juos gana paprasta prižiūrėti. Tokių gėlių kaip orchidėjos geriau privengti - tikėtina, kad kažkas jau padovanojo tokią detalę. Kiti įdomūs pasirinkimai - citrinmedis, pinigų medis (zamiokulkas). Galite apsvarstyti ir idėją padovanoti prieskoninių augalų. Jei artimam žmogui patinka gaminti ir šis domisi skirtingomis virtuvių kultūromis, bazilikas, rozmarinas ar net čiobrelis gali būti tikrai džiuginanti staigmena.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.