Nepaliekantys abejingų - Tom Ford kvepalai vyrams ir moterims (1)

nuotr.
"Tom Ford" - vienas karščiausių mados ir kvepalų vardų. Nenuostabu, kad jo kūriniai žinomi visame pasaulyje. Aukštos įtampos, unikalaus dizaino kvepalai su charakteriu, puikiai tinkantys vyrams ir moterims, norintiems spinduliuoti eleganciją ir klasę.

Įvairiapusiškiausio kvepalų kūrėjo istorija

Teksasietis Tomas Fordas, dabar mados dizaineris ir kino režisierius, dar paauglystėje aiškiai pasakė, kad jo svajonė - studijuoti meno istoriją. Iš tiesų jis pradėjo ją studijuoti Niujorko universitete. Pamažu jis ėmė suprasti, kad tikroji jo aistra - mada.

Jo darbas "Gucci" prekės ženklui išgelbėjo jį nuo bankroto ir padėjo jam tapti daugiamilijoniniu verslu. Tomas Fordas išsiskiria savo darbais, drąsa ir, svarbiausia, tobulumo ir naujovių dovana.

Išskirtiniausi "Tom Ford" kvepalai

"Tom Ford" turi didžiulę kvepalų kolekciją, kai kurie iš jų yra populiariausi tarp klientų. Sėkmė slypi didelėje kvapų įvairovėje, kurie aiškiai skiriasi vieni nuo kitų ir puikiai tinka įvairioms progoms ir situacijoms. Garsiausi kūriniai:

 • "Tom Ford Black Orchid"

Tom Ford kvepalai "Black Orchid" puikiai papildo bet kurios moters elegantišką vakarą. Jų vaisinės natos suteiks puikų akcentą žiemos vakarams.

 • "Tom Ford Oud Wood"

Vyrams ir moterims skirtas "Oud Wood" aromatas išsiskiria rytietiška medžio kvapų šeima. Šie kvepalai be kita ko dvelkia oudmedžiu, Brazilijos palisandru, kardamonu, pipirais ir vanile. Jie puikiai tinka neformalioms progoms.

 • "Tom Ford Tobacco Vanille"

Kvapas, kuris negali tikti visiems. Tabako gėlių, tonkos pupelių ir vanilės natos paverčia jį kvepalais išrinktiesiems. "Tobacco Vanille" yra puikus prabangos nakties palydovas.

 • "Tom Ford Noir"

"Noir" yra vyriški kvepalai, priklausantys šiprinių kvapų šeimai. Ilgai išliekantis aromatas, kurio viršutinės natos - šafranas, geriausias ilgai trunkančių pasimatymų sąjungininkas. Puikiai tinka neformalioms situacijoms.

 • "Tom Ford Noir Extrême"

"Noir Extrême" - tai papildoma mylia. Šis vyriškas aromatas neliks nepastebėtas. Iškart pajusite muskato riešuto, mandarino ir kardamono poveikį.

 • "Tom Ford Ombré Leather"

Elegancija ir klasė yra "Ombré Leather" sinonimai. Juntami jazminų ir odos aromatai puikiai papildo išrankiausių vyrų jausmingumą. Tai paprasčiausias būdas sužinoti, kuo kvepia prabanga.

 • "Tom Ford Tuscan Leather"

"Tuscan Leather" pasižymi itin ilgai išliekančiu aromatu. Tai unisex aromatas, jame juntamos šafrano, aviečių, čiobrelių bei medienos ir odos bazinės natos.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.