Modernios svetainės baldai – kaip išsirinkti tinkamus? (0)

baldai
Svetainės visada buvo ir vis dar yra namų centras, kuriame praleidžiame daugiausia laiko būdami namuose. Todėl svarbu įsitikinti, jog svetainė yra tinkamai ir patogiai įrengta. Kadangi modernus interjeras pasižymi paprastumu, renkantis baldus gali kilti sunkumų. Pavyzdžiui – kaip tinkamai ir funkcionaliai išnaudoti šią erdvę? Interjero dizaineriai pataria, kaip ir kokius baldus rinktis.

Svetainės funkcija

 

Svečiai ir artimieji pasitinkami prieškambaryje, o svetainėje priimami ilgesniam laikui. Būtent šioje erdvėje svečius dažniausiai vaišiname kava ir desertu, o su visa šeima jaukiai leidžiame laiką ilgais vakarais. Todėl svarbu, jog svetainė būtų ne tik namų puošmena, bet ir funkcionali erdvė.

 

Pagrindiniai baldai

 

Svetainės traukos centras yra minkštas sėdimas baldas. Priklausomai nuo erdvės dydžio, galima rinktis tarp sofos ir minkšto kampo. Patogus baldas suteiks galimybę atsipalaiduoti ir mėgautis vakaru. Renkantis sofą, svarbu atkreipti dėmesį į šeimos narių skaičių ir kaip dažnai aplanko draugai ar kiti svečiai. Sofa ar kampas turėtų būti tokio dydžio, kad vienu metu galėtų susėsti visa šeima.

 

Sekantis baldas, be kurio sunkiai įsivaizduojama svetainė, yra sekcija. Atvirose lentynose dažniausiai laikome daiktus, puošiančius interjerą ar kitas mums brangias smulkmenas. Uždarose lentynose galima sandėliuoti kitus daiktus, kurie atviroje erdvėje neatrodytų estetiškai.

 

Elektroninėje baldų parduotuvėje baldaipl.lt galite apžvelgti stilingą, kokybės ir kainos santykį atitinkantį, itin platų sekcijų asortimentą. Pasirinkę tinkamą sekciją, papuošite svetainę ir sukursite papildomos vietos daiktų sandėliavimui.

 

Baldų išdėstymas

 

Nesvarbu, svetainė erdvi, ar kompaktiška – visais atvejais baldų išdėstymas yra itin svarbus. Rekomenduojama baldus statyti U forma. Tokios formos išdėstymas reiškia, kad sofa ar kampas statomas priešais sekciją. Beje, moderniame komplekte stilingai integruosite televizorių, kitus svarbius įrenginius. Tarp sofos ir sekcijos patariama statyti kavos staliuką, ant kurio galėsite patogiai padėti gėrimus, televizoriaus pultelį, žurnalus.

 

Jeigu turite pakankamai erdvės, kiek arčiau sekcijos galite statyti kitus sėdimus baldus, pavyzdžiui, fotelius ir pufus. Fotelius patariama atgręžti į kavos staliuką, tokiu būdu sukursite dar vieną patogią vietą svečiams.

 

Norint sukurti modernią svetainę, patariama ieškoti neutralių spalvų ir paprastų formų baldų. Taupantiems laiką ir vengiantiems žmonių sambrūzdžio, internetinės parduotuvės tampa tobuliausia apsipirkimo vieta. Čia atnaujinti namų interjerą galite vos vienu klavišo paspaudimu. Beje, kokybiškose interneto svetainėse galite pasisemti interjero idėjų savo namams.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.