Miklusėnų himną sukūrė Stasė Nedzinskienė (3)
Niekur iki šiol nepublikuotas Miklusėnų himnas – mokytojos poetės Stasės Nedzinskienės (1950–2011) kūrinys, jo rankraštį, užrašytą autorės ranka, matote nuotraukoje. Staselė buvo tikra miklusėniškė, gyveno ir kūrė Jurginų gatvėje. „Alytaus naujienoms“ veikli moteris yra sakiusi, kad jos kredo lakoniškas: „Jei gyveni – tai ir gyvenk!“ Spėjo visur, pedagoginėje veikloje, kūryboje, redagavo „Dainavos“ žurnalą. Prisimename Staselę, prakalbinusią Miklusėnų bendruomenę eilėraščio posmu: „Mūsų rankos, mūsų širdys / Miklusėnus kūrė. / Ir dabar mes savo žemėj / Tikrą rojų turim.“
Komentarai
Palikite savo komentarą
Dėkoju likimui ,kad sutikau…
Komentaras
Dėkoju likimui ,kad sutikau tokį Žmogu
Pritariu kad ir ten reik…
Komentaras
Pritariu kad ir ten reik geru zmoniu Ilsekis amzinibei
Nežinau jautresnio ir…
Komentaras
Nežinau jautresnio ir darbštesnio žmogaus kokia buvo Staselė.Dar ir dabar beveik negaliu skaityti jos eilių, nors daugelį mintinai moku.Kartą kunigas pamokslo metu sakė, kad ir Dievui reikia gerų žmonių.