Mezoterapijos gydymas dabar pasitelkiamas įvairių problemų sprendimui (0)

mezoterapija
Su išvaizda susijusios problemos ne visais atvejais turi būti sprendžiamos medicininėmis priemonėmis. Odos būklės prastėjimas, nemalonus plaukų slinkimas ar retėjimas - visa tai gali būti sprendžiama tiek natūraliomis priemonėmis, tiek ir specialiomis procedūromis. Tačiau, specialistai pirmiausia ragina išbandyti tradicines priemones - mitybą bei fizinius pratimus. Jeigu tai nepadeda, vadinasi problemos yra rimtesnės ir čia galbūt labiau pasitarnaus mezoterapija.

Mezoterapinis gydymas yra paplitęs ne tik grožio industrijoje

Ši procedūra yra tokia populiari, kad net ir sporto sektoriuje galima matyti specialistų raginimus imtis gydymo tam tikrų traumų atsiradimo atvejais. Mezoterpija pasitelkiama įvairiose medicinos šakose, bet labiausiai ji siejama su odos estetika.

Nemažai pacientų kenčia dėl odos problemų. Jos gali atsirasti tiek dėl natūralaus senėjimo, tiek dėl vitaminų bei mineralų trūkumo. Pavyzdžiui, kai žmogus nėra senas ir jam dar neturėtų būti būdingas plikimas, jis gali atsirasti dėl to, kad mityba yra nepakankamai užtikrinanti reikalingų medžiagų įsisavinimą. Tad, tokiais atvejais mezoterapinėmis injekcijomis gali būti gydomas netgi plikimas.

Ne tik odos būklės gerinimui bei jauninimui pasitelkiama ši procedūra. Dažnai tokia priemonė naudojama šalinant riebalų perteklių nuo smakro ar kaklo. Taip pat specialiais užpildais gali būti sužadinama riebalų gamyba tose vietose, kuriose jų trūktų.

Kaip veikia mezoterapinis gydymas?

Pirmiausia pacientas kreipiasi į kliniką ir specialistui išdėsto savo problemą. Pastarasis apžiūri problemines vietas ir nustato koks gydymas bus geriausias. Jeigu nusprendžiama, kad mezoterapijos procedūra būtų geriausias sprendimas, sudaromas paprasčiausias gydymo planas.

Pabrėžiama, kad kiekvienam pacientui gydymo kaina nustatoma atsižvelgiant būtent į jo problemą. Dėl to vieni žmonės moka daugiau, o kiti mažiau. Kiekvienam pacientui paruošiami skirtingi užpildai ir skirtingi kiekiai. Dėl to kainos ir skiriasi. Taip pat nurodoma, kad kiekvienam pacientui reikalingas skirtingas procedūrų kiekis.

Procedūra įprastai atliekama naudojant švirkštus su labai plonomis adatomis. Į tas vietas, dėl kurių nusiskundimų turi pacientas, sušvirkščiamos parinktos medžiagos. Būtent tos individualiai parinktos medžiagos padeda ląstelėms atsinaujinti ir tokiu būdu pagerinama odos būklė. Tiesa, efektas gali būti matomas tiek po vienos, tiek ir po kelių procedūrų. Viską lems paciento problema ir būklė.

Mezoterapijos procedūra gali būti atliekama nenaudojant adatų. Yra klinikų, kurios siūlo šią procedūrą pasitelkiant specialią įrangą. Bet, turėkite galvoje, kad adatinis variantas yra praktiškai neskausmingas, nes prieš pat procedūrą paciento oda yra patepama specialiu skausmą malšinančiu geliu. Tad, procedūros metu vargiai jausite kažkokį skausmą.

Po procedūros įprastai pacientui suteikiama visa informacija apie probleminės vietos priežiūrą po procedūrinio momento. Tai reiškia, kad gausite visą reikalingą informaciją kaip prižiūrėti vietas, į kurias bus suleistos atitinkamos medžiagos.

Įspėjama, kad ši procedūra turi būti atliekama gydytojo, tad nereikėtų kreiptis į neaiškius paslaugų teikėjus.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.