Mezoterapija: sustabdyti laiką yra įmanoma! Apie procedūrą pasakoja specialistė (1)

Iliustracija – pexels.com
Iliustracija – pexels.com
Mezoterapija – estetinės medicinos procedūra, kurios metu į vidurinį odos sluoksnį mikroinjekcijomis suleidžiami įvairūs veikliųjų medžiagų mišiniai. Šių medžiagų paskirtis – pagerinti odos būklę, atkurti jos elastingumą ir gyvybingumą, taip pat spręsti įvairias problemas, tokias kaip raukšlės, hiperpigmentacija, celiulitas ir plaukų slinkimas. Plačiau apie mezoterapijos naudą pasakoja jas atliekanti Dominyka.

Naudų – daugiau nei yra tikimasi

Pirmiausia ši procedūra apskritai pagerina odos būklę. Mezoterapija gali padidinti odos drėgmę, stangrumą ir elastingumą. Ji taip pat gali sumažinti raukšles, smulkias linijas ir išlyginti odos tekstūrą. Taip pat ji didina kolageno gamybą, kurio su metais mūsų odoje natūraliai yra vis mažiau. „Mezoterapijos metu į odą leidžiami ingredientai, kurie skatina kolageno ir elastino gamybą. Tai padeda pagerinti odos stangrumą ir elastingumą, taip pat sumažinti raukšles“, - apie procedūrą plačiau pasakoja Dominyka.

Mezoterapija gali būti naudojama hiperpigmentacijai, tamsiems dėmėms ir kitoms odos spalvos problemoms gydyti. Tai itin reikšminga pagalba kovojant su pigmentinėmis dėmėmis, kurių su metais vis daugėja. „Daugeliui ši procedūra siejasi tik su veidu, tačiau reikia nepamiršti, kad ji gali išspręsti ir kitų kūno zonų problemas. Mezoterapija gali padėti sumažinti celiulito išvaizdą, pagerinti odos stangrumą ir lygumą. Taigi, pasitarnauja ir ant krūtinės, šlaunų... Ši procedūra taip pat gali būti gali būti naudojama plaukų slinkimui gydyti ir plaukų augimui skatinti. Rezultatai išties labai džiuginantys“,- nurodo Dominyka.
Tai yra saugi ir efektyvi procedūra, kuri turi minimalią šalutinio poveikio riziką. Rezultatai paprastai būna matomi po kelių procedūrų ir gali išlikti keletą mėnesių ar net metų.


Viskas labai paprasta ir greita

Asmenims, kurie bijo adatų – nereikia pergyventi. Naudojamos mikroadatos, kurios nesukelia jokio skausmo, pati procedūra – kaip uodo įkandimai. Procedūra paprastai trunka nuo 30 iki 60 minučių. Viskas priklauso nuo to – kokia kūno vieta bus koreguojama.

„Mezoterapijos rezultatai gali skirtis priklausomai nuo individualių savybių. Kai kuriems žmonėms gali reikėti daugiau procedūrų nei kitiems, o rezultatai gali išlikti trumpesnį laiką. Mezoterapija taip pat nėra ilgalaikis raukšlių ar kitų odos problemų sprendimas. Laikui bėgant oda vėl gali natūraliai senėti“, - akcentuoja Dominyka.

Gražesnė oda gali suteikti galimybę kur kas labiau pasitikėti savimi. Kai tokia galimybė yra – kodėl gi ne?
 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.