Medicininė apranga: 6 priežastys, kodėl verta investuoti į jos kokybę (1)

Medicinine apranga
Medicininė apranga be jokios abejonės reikalinga bet kuriose sveikatos priežiūros įstaigose dirbantiems žmonėms. Medicininė apranga yra ne tik kasdienė darbo uniforma, tačiau taip pat ir reikšminga kiekvieno medicinos darbuotojo įvaizdžio dalis, todėl medicininė apranga turėtų būti aukštos kokybės. UAB ,,Jokado“ specialistai įvardija 6 priežastis, kodėl verta investuoti į medicininės aprangos ir medicinos avalynės kokybę.

1. Kokybiška medicininė apranga Vilniuje – užtikrinanti maksimalų komfortą darbo metu

Medicinos darbuotojams, praleidžiantiems ilgas valandas darbe, svarbu dėvėti patogią bei netrukdančią dirbti medicininę aprangą. Iš aukštos kokybės medžiagų pasiūta medicininė apranga Vilniuje – patogi bei darbo metu leidžianti jaustis komfortiškai. Aukštos kokybės orui laidūs medicininės aprangos audiniai nesugeria drėgmės bei leidžia odai kvėpuoti. Tai ypač svarbu tuo atveju, jei mediko darbas yra itin judrus ir todėl jo metu daug labiau prakaituojama.

2. Aukštos kokybės medicinos tunikos – praktiškos bei nereikalaujančios priežiūros

Aukštos kokybės medicinos tunikos ir kita medicininė apranga – praktiška bei nereikalaujanti ypatingos priežiūros. Kadangi medicinos tunikos ir kita medicininė apranga dažnai dėvima, svarbu palaikyti jos švarą, todėl mediko uniformą gali tekti dažniau nei įprasta skalbti. Iš aukštos kokybės audinių pasiūta medicininė apranga lengvai skalbiasi ir net po daugelio skalbimų nekeičia savo estetinės išvaizdos.

3. Kokybiška universali tunika – patikima, patvari ir ilgaamžė

Kadangi universali tunika ir kita medicininė apranga dažniausiai pasirenkama ne vieneriems metams, svarbu, jog ji būtų patikima bei ilgaamžė. Iš aukštos kokybės audinių pasiūta medicininė apranga tarnauja kur kas ilgesnį laiką bei ne taip greitai dėvisi. Kokybiška medicininė apranga taip pat yra kur kas patvaresnė bei skalbiama ne taip greitai blunka.

4. Aukštos kokybės medicininė apranga – stilinga bei atrodanti estetiškai

Kokybiška medicininė apranga – stilinga bei formuojanti unikalų kiekvieno mediko įvaizdį. Aukštos kokybės medicininių aprangų gamintojai siūlo itin plačią skirtingų stilių, spalvų ir kt. medikų darbo drabužių įvairovę. Taigi, kiekviena gydymo įstaiga ar kiekvienas medicinos darbuotojas gali susikurti individualų ir išties patraukliai atrodantį įvaizdį.

5. Kokybiška medicinos avalynė – neprakaituojanti bei patogi dėvėti

Kokybiška, patikimo gamintojo medicinos avalynė – patogi dėvėti bei nevarginanti pėdų. Kokybiška medicinos avalynė, priešingai nei pigi ir nekokybiška, garantuoja maksimalų komfortą net ir valandų valandas praleidžiant darbe ,,ant kojų“. Be to, kokybiška medicinos avalynė pagaminta iš medžiagų, apsaugančių kojas nuo prakaitavimo bei leidžiančių joms kvėpuoti. Kokybiška medicinos avalynė taip pat turi ir kitų privalumų, pavyzdžiui: turi neslystantį padą, užtikrina energijos absorbciją kulno srityje bei yra atspari dilimui, todėl tarnauja ilgesnį laiką.

6. Kokybiška medicininė apranga pažymėta kokybe įrodančiais sertifikatais

Naudinga žinoti, kad, kitaip nei įprasti medicinos drabužiai, skirtingų gamintojų siūloma kokybiška apranga pažymėta kokybę patvirtinančiais sertifikatais. Pavyzdžiui, UAB ,,Jokado“ prekiauja medicinine apranga, kuri yra pažymėta Oeko-Tex 100 Standard sertifikatu. Oeko-Tex 100 Standard – tai visuotinai pripažintas ekologinis standartas, kuriame pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai bei tyrimų metodai. Taigi, pasirinkę Oeko-Tex 100 Standard sertifikatu paženklintus gaminius galite būti tikri, jog juose esančios kenksmingos medžiagos neviršija leistinų ribų.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Sveiki, ponios ir ponai, ar jums reikia finansinės pagalbos? Aš esu Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

  Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? Jei jūsų atsakymas yra teigiamas, rekomenduoju susisiekti su mano įmone. Teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, rašykite mums el.

  Esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums įgyvendinti visus jūsų siekius. Mes specializuojamės efektyviausiai ir greičiausiai teikti struktūrinius finansinius sprendimus asmenims ir įmonėms.

  Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į mus dėl paskolos;
  * Patogumas - galite kreiptis dėl paskolos bet kuriuo metu ir bet kur.
  * Lanksti suma - jūs nuspręsite, kiek norite pasiskolinti.
  * Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas po patvirtinimo.
  * Lanksti palūkanų norma - prieinama 3%palūkanų norma.
  * Aukštos patvirtinimo normos - turite 99,9% tikimybę gauti paskolą
  * Lankstus grąžinimas - Jūs turite pasirinkti grąžinimo datą, kas savaitę, kas mėnesį arba kasmet 1–30 metų.
  * Paprasta internetinė programa.
  * Individualus patarimas ir patirtis.
  * Jokių paslėptų mokesčių

  Nepraleiskite progos dėl finansų trūkumo. Susisiekite su mano įmone dabar, mes galime jums padėti gauti paskolą, nes padėjome daugeliui asmenų ir organizacijų, susidūrusių su finansiniais sunkumais visame pasaulyje

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, atsiųskite mums savo paskolos prašymą per
  Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  „WhatsApp“/telegrama: +447903159998

  Tarpininkai/konsultantai/brokeriai kviečiami atvesti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami, dirbsime kartu, kad būtų naudinga visoms dalyvaujančioms šalims.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.