Lietuvos miestų diasporų atstovai šį savaitgalį renkasi Dzūkijoje bendram darbui (5)

Pasaulio alytiškių bendruomenės inf.
2019 m. Pasaulio alytiškių sambūris.
2019 m. Pasaulio alytiškių sambūris.
Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 11–13 dienomis, Pasaulio alytiškių bendruomenė suburs įvairių miestų ambasadorius į vasaros kūrybines dirbtuves Dzūkijoje. Dirbtuvių tikslas – kūrybinis darbas, kurio metu gims bendradarbiavimo su diaspora strategija ir veiklos planas su tikslais savo miestui. 

„Jau senokai brendo mintis sukviesti į vieną vietą Alytaus ambasadorius, kartu sutarti, ką toliau darom. Tad, kai pavyko laimėti Užsienio reikalų ministerijos paskelbtą konkursą nevyriausybinėms organizacijoms ir gauti dalinį finansavimą tokiam veiksmui, tapo įmanoma įgyvendinti seniai brendusią mintį ir dar plačiau – jungiasi ne tik Alytaus, bet ir kitų miestų atstovai“, – pasakoja Pasaulio alytiškių bendruomenės pirmininkė Vilija Ramanauskienė.

Pasaulio alytiškių noras – suburti kuo įvairesnes patirtis, tad, be Alytaus miesto, prisijungs Druskininkų, Varėnos, Panevėžio ir Tauragės ambasadoriai bei žmonės, dirbantys su diaspora. 

Kūrybinėse dirbtuvėse gimusį rezultatą Pasaulio alytiškių bendruomenė pristatys ir Alytaus miesto savivaldybei ir alytiškiams, o strategija galės naudotis ir kitos savivaldybės bei nevyriausybinės organizacijos. 

Profesinės patirtys iš skirtingų šalių padės sukurti planą, padėsiantį burti diasporos atstovus, kviesti žmones prisidėti prie savo miestų, regionų klestėjimo. Kūrybinė darbo grupė sukurs 10 metų strategiją su siūlomomis miestų diasporos strateginėmis veiklos kryptimis ir būdais jas įgyvendinti. Kiekviena savivaldybė galės prisitaikyti dokumentą pagal savo poreikius bei galimybes. 

Kūrybinėje stovykloje dalyvaus lietuviai, gyvenantys Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Belgijoje, Lenkijoje, Airijoje, Liuksemburge, Švedijoje, taip pat ir kituose Lietuvos miestuose nei jų gimtieji namai.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  kas mūsų žmonėm darosi ,jeigu kažkas kažką daro tai reikia kuo daugiau kritikuoti ir bambėti ,iš visų darbų kažkokia nauda būna vienur daugiau kitur mažiau .Svarbu ,kad žmonės kažką daro ,bet kritikuoti kaip ir konrtoliuoti ,lengviausia.Visiem bambekliam gražios likusios vasaros

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.