Lentynos – jūsų individualumą pabrėžianti interjero detalė (0)

baldai
Ar susimąstėte, kiek jūsų knygų lentyna svečiui ar naujam žmogui gali papasakoti apie jus? O jeigu dar joje stovi kitų jums širdžiai mielų smulkmenų, nuotraukų, gėlių ar statulėlių? Atrodo, kad išties nemažai. Taigi ką verta žinoti apie lentynas ir kodėl svarbu neapkrauti šio kambario elemento?

Apie lentynos tipus

 

Lentynos išties praktiškas ir tikslingas pirkinys jūsų namams, ypač jeigu turite daug daiktų ir nesugalvojate, kur juos sudėti. Priklausomai, ką norite į jas sutalpinti, galite rinktis tarp įvairių lentynų tipų: knygų lentynų, DVD, CD, vinilinių plokštelių lentynų, stiklinių, kampinių, pakabinamų, metalinių lentynų ir taip toliau. Pavyzdžiui, korpusinė lentyna, gaminama iš ilgaamžiškos ir nebrangios medžiagos (laminuotos medžių drožlių plokštės), kuri pasižymi labai plačiu dekorų pasirinkimu.

 

Į ką dar atkreipti dėmesį

 

Renkantis lentyną, atkreipkite dėmesį ir į jos kojeles ir rankenėles. Tai svarbios lentynos detalės, todėl atkreipkite dėmesį, kad jos būtų pagamintos kokybiškai ir iš patvarių medžiagų (pavyzdžiui, ąžuolo medienos arba metalo). Baldų parduotuvės Kaune ir joje dirbantys konsultantai padės jums išsirinkti jūsų individualius poreikius atitinkančią lentyną.

 

Galėsite rinktis tarp kelių skirtingų derinių, kas labiausiai tiktų jūsų namams: tamsinto ąžuolo su matine pilka ar tamsinto ąžuolo su matine balta. Taip pat siekdami išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcija. Šiuolaikiškai įrengtos lentynos su specialiu LED apšvietimu atrodo itin prabangiai ir moderniai.

 

Lentynų neapkraukite – daiktus, knygas grupuokite, dėliokite horizontaliai arba vertikaliai siekdami įvairovės ir lengvumo. Išlaikykite panašią spalvų gamą – nekraukite visko, kas tik pakliūva po ranka, atsirinkite asmeniškai brangius daiktus, jūsų istoriją, gyvenimą žyminčius arba kažką primenančius. Taip paprasta lentyna taps jūsų gyvenimo pomėgius ir istoriją reprezentuojanti interjero detale.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.