Ladies Go Alytuje ruošia adrenalino ir grožio fiestą, važiuos ir „Hipokritai“ (5)

nuotr.
Vasaros pabaiga Alytuje bus nuspalvinta ryškiomis spalvomis, nes čia rugpjūčio 26–27 dienomis vyks vienas galingiausių autosporto renginių regione „Alytaus adrenalino” festivalis, prie kurio šiemet prisijungė ir vairuojančių moterų judėjimas „Ladies Go”. Čia vyks 2-asis Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų etapas „ORLEN Ladies Go” orientacinis-pramoginis ralis.

Moteriško ralio organizatorė Raimonda Jagminaitė sako, jog staigmenų ruošia ne tik dalyvėms, bet ir žiūrovams. Vasaros paskutinį šeštadienį dalyvės startuos prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro, o finišas planuojamas vienintelėje „ORLEN” degalinėje, nuo ten pradės judėti įspūdingas automobilių paradas Alytaus miesto gatvėse. Scenoje po apdovanojimų ceremonijos bus pristatyta elegantiškų ir sportinių „Ocdeco” moteriškų kombinezonų ir „GIVEN”papuošalų kolekcija. Modeliais taps tiek ralio dalyvės, tiek kitos aktyvios, ryškios moterys, kurioms nėra taikomi jokie kūno standartai ar amžiaus limitas. Šį pristatymą papuoš ir sparčiai populiarėjančių „Hipokritų” pasirodymas. Šios grupės nariai influenceris Antanas Jakimavičius, aktorius Edgaras Bechteris ir klasikinės muzikos atlikėjas Dmitrijus Kudrinas ne tik koncertuos, bet ir važiuos su ralio dalyvėmis įskaitoje „Ladies Go plius Žvaigždė/Lenktynininkas”. Šioje įskaitoje prieš metus dalyvavo ir Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, kuris išsitraukė „Pašėlusių močiučių” ekipažą. Ar meras važiuos ir šiame ralyje, organizatoriai neatskleidžia.

Nors šiame etape yra numatyta nemažai vairavimo rungčių, tačiau šis renginio formatas yra tinkamas visiems. Reikia tik standartinio automobilio ir komandos, kurioje vairuotoja turi būti moteris. Šio ralio išskirtinumas ir porų / šeimų įskaita, kur gali dalyvauti vyrai bei vaikai. Pradedančiosioms dalyvėms – green įskaita, o labiau patyrusioms – pro.

„ORLEN Ladies Go” orientacinis-pramoginis ralis pasižymi ne tik savo gražia aktyvių, veiklių moterų bendruomene, bet ir įspūdingu priziniu fondu, kuris jau pasiekė 5000 Eur, o pagrindinis prizas – 1000 Eur degalams.

Registracija dar vyksta internetiniame puslapyje www.ladiesgo.lt, o daugiau informacijos apie festivalį www.alytausadrenalinas.lt

Organizatorių inf.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  festivalis Alytuje jau ivyko SANTAIKOS gatveje per 2 metus sugebejo nupjauti pakeleje zole ko gero ivyks kazkas keisto gal atvaziuos kokia komisija priimti darbu asfaltavimo is kokio Vilniaus at is ES

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.