Kuo naudingas dantų implantavimas? 3 priežastys (0)

dantu inplantai
Kone kiekvienas nori turėti estetišką ir sveikai atrodančią šypseną. Kartais tam tikri įvykiai, genetika ar gyvenimo būdas gali turėti įtakos dantų būklei. Netekus vieno ar kelių dantų, pradedama jausti diskomfortą – suprastėja maisto kramtymo procesas, atsiranda kompleksai, trukdantys bendrauti, sumažėja pasitikėjimas savimi. Atsižvelgiant į tai, straipsnyje pateikiamos 3 priežastys, kodėl verta rinktis vieną populiariausių dantų atkūrimo būdų – dantų implantavimą.

1. Atkuriama efektyvi kramtymo funkcija

Pirmos konsultacijos metu patyręs gydytojas odontologas įvertina bendrą burnos ir žandikaulių kaulo būklę. Kadangi dantų implantai gaminami individualiai kiekvienam pacientui, pagal jo būklę ir bruožus, šie leidžia atkurti efektyvią kramtymo funkciją, kuri svarbi kiekvienam. Nesvarbu, ar trūksta kelių, ar vieno danties, bet kuriuo atveju gali atsirasti virškinimo problemų.

Profesionaliai atliktas dantų implantavimas prisideda prie sklandaus kramtymo, taigi ir virškinimo procesų. Žinoma, patariama maistą kramtyti kuo taisyklingiau. Kramtyti maistą rekomenduojama lėtai, kol maistas tampa skystos konsistencijos arba praranda savo tekstūrą. Taisyklingas kramtymas leidžia geriau įsisavinti maistines medžiagas, palaiko stabilesnį svorį ir net stiprina dantis.

 

2. Užtikrinama estetiška šypsena

Ant implantų tvirtinami vainikėliai, kurie beveik niekuo nesiskiria nuo natūralaus danties paviršiaus. Vainikėliai gaminami iš įvairių medžiagų, bet viena populiariausių – bemetalė keramika, pavyzdžiui, cirkonio. Tokie vainikėliai yra tvirti, pralaidūs šviesai, todėl atrodo itin natūraliai. Vainikėliai visuomet kuriami atsižvelgiant į gretimų audinių spalvą, formą ir dydį. Dėl šios priežasties, po implantacijos šypsena atrodo itin natūraliai. Vainikėliais galima atkurti tiek priekinius, tiek krūminius audinius.

 

3. Užtikrinamas ilgalaikis procedūros rezultatas

Dar vienas implantacijos privalumas – ilgaamžiškumas. Implantas, pagamintas iš tvirtų medžiagų, puikiai sugyja su žmogaus kauliniu audiniu. Titanas arba cirkonio oksido keramika garantuoja ilgalaikį rezultatą, kuriuo galima mėgautis kelis dešimtmečius ar netgi ilgiau. Žinoma, norint užtikrinti sveiką burnos ertmę, būtina tinkama burnos priežiūra.

Taigi, tai vienos iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta atlikti implantaciją. Jeigu jau kuris laikas vengiate šypsotis ar jaučiate diskomfortą, nieko nelaukdami užsiregistruokite odontologo konsultacijai. Patyręs odontologas, kvalifikuoti dantų technikai ir kokybiškos implantų medžiagos atkurs ne tik natūralią dantų funkciją, bet ir estetišką šypseną, kuri suteiks didesnį pasitikėjimą savimi.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.