Kūno sveikata ir tvirtybė (0)

nuotr.
Jeigu mėgstate sportą ir aktyvų gyvenimo būdą, reikia jį ir palaikyti. Puiki mintis daryti tai sporto klube, kur rasite ne tik platų treniruoklių asortimentą, bet ir patyrusius trenerius, kurie visuomet bus pasirengę Jums padėti. Sporto klubuose yra vykdomos įvairios sveikatingumo programos, galima užsiimti individualiu kūno lavinimu su specialistais arba lankyti mažesnes grupes sau patogiu metu. Toliau skaitydami galėsite sužinoti apie vykstančias treniruotes ir kokių galimybių esama norint pasiekti geriausius kūno lavinimo rezultatus.

Treniruotės grupėse ir individualiai

Pirmas dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, yra tas, jog treniruotės vyksta grupėse arba individualiai. Tad reikėtų pasirinkti tinkamą treniruočių tipą. Kuo gi jie vienas nuo kito skiriasi? Iš tiesų skirtumas didžiulis, kadangi individualių treniruočių metu dirbama individualiai tik su Jumis vienu. Treneris sukuria Jums optimaliai tinkamą kūno lavinimo programą, atidžiai Jus prižiūri, skatina ir padeda siekti geriausių rezultatų. Tai patikimiausias būdas išvengti traumų, ko dažnai neišvengia pradedantieji sportuoti.

Treniruojantis grupėse irgi galima pasiekti labai daug. Tokios treniruotės nėra labai brangios ir kainuoja mažiau negu individualios, todėl jos yra labiau prieinamos daugeliui. Bet kokiu atveju, tokių treniruočių nauda didžiulė. Patyręs treneris parodys Jums, kaip teisingai atlikti pratimus. Galėsite išvengti traumų ir pasirinkti pageidaujamą treniruočių sudėtingumo lygį bei laiką.


Reguliarus kūno lavinimas sporto klubuose

Tam, kad treniruotės būtų efektyvios, svarbu sportuoti nuolatos, reguliariai, ir jokiu būdu nesustoti to daryti. Tuo ir yra geros treniruotės su treneriais, kad jose galėsite pasisemti daugiau įkvėpimo ir motyvacijos nesustoti, kas labai dažnai nutinka sportuojant pavieniui. Neišsenkamai motyvacijai palaikyti – puiki idėja užsirašyti į sporto klubą kartu su draugais sau patogiu metu. Dviese ar trise treniruotis dar smagiau, vis paskatinant vienas kitą.

Metas pradėti sportuoti ir įgyvendinti savo turimą kūno viziją. Jeigu jau seniai norite sportuoti ir ieškote tinkamo starto – tai gali būti kaip tik puiki vieta Jums.

Daugiau apie treniruotes ir jų pasirinkimus sužinosite: https://www.lemongym.lt/
 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.