Krūtinės didinimas turi būti pasirenkamas išsiaiškinus visus niuansus (0)

krutines didinimas
Nesijaučiate smagiai žinodama, kad jūsų krūtinė nėra estetiška? Vis drąsiau galvojate apie jos didinimą ar korekciją? Tikrai nereikėtų drovėtis dėl to kas nutinka daugeliui moterų. Krūtinės didinimas ar jos formos keitimas yra įprastas reiškinys. Šios plastinės operacijos visame pasaulyje sulaukia vis didesnio populiarumo, o kainos ir kokybės santykis nuolatos keičiasi klientėms naudinga linkme. Bet, kaip ir prieš bet kokią operaciją, taip ir prieš krūtinės didinimo procedūrą reikėtų surinkti kuo daugiau informacijos ir ją nuodugniai apžvelgti, kad paskui neliktų vietos nesusipratimas.

Krūtinės didinimo procedūros turi būti tinkamai suderintos

Vienas dažnai kylančių klausimų - ar po operacijos išrašomas nedarbingumo lapelis? Tai yra grožio procedūra, todėl nedarbingumo gauti nepavyks. Plastikos chirurgai savo pacientėms pataria iš anksto suplanuoti operacinį bei pooperacinį periodą. Siūloma darbdavio prašyti apmokamų ar neapmokamų atostogų. Mat, fizinis aktyvumas po operacijos tikrai nebus galimas bent jau keletą savaičių.

Po krūtų didinimo operacijos gali praeiti nemažai laiko kol matysis rezultatai. Aišku, estetika bus pasikeitusi iš karto, tačiau likę siūlai ar kažkiek atsiradusios mėlynės gali likti iki kelių savaičių. Kai užgis pjūvio vietos bei išnyks visi siūlai bei patinimas, galėsite matyti realų vaizdą.

Primenama, kad krūtinės didinimo operacijos gali būti pasirenkamos pagal metodus t.y. didinimas implantais bei riebalais. Pasirinkus pastarąjį variantą, pjūvių nebus ir randų tikrai neliks.

Ficlinica operacija

Plastinės operacijos yra gana brangios, tačiau ne šiaip sau

Kadangi tai nėra kažkokia pirmo būtinumo operacija ar svarbus gydymas, logiška, kad tokios procedūros yra atliekamos privačiose klinikose. Operacijų kaina yra gana nemaža, nes jos nėra kompensuojamos iš ligonių kasų. Taip pat reikia paminėti, kad kaina yra aukšta ne šiaip sau, nes mokama ne tik už chirurgų darbą, bet ir už implantus.

Implantų kainai įtaką gali daryti patys gamintojai. Kuo jų gaminiai populiaresni ir kokybiškesni, tuo didesnę sumą teks pakloti. Tačiau, krūtinės didinimo operacijos pasirinkimo atveju, jūs turėsite teisę į garantijas. Įprastai implantams taikoma vos ne viso gyvenimo garantija. Viskas priklauso nuo pasirinkto gamintojo bei klinikos. Tas pats liečia ir pačią procedūrą - jeigu atsiranda kažkokie nesklandumai po operacijos, tuomet kreiptis reikėtų į tą pačią kliniką, kurioje buvo atlikta procedūra. Dar geriau - iš anksto išsiaiškinkite kokios garantijos bus taikomos po operacijos, nes kiekviena klinika gali kelti skirtingus reikalavimus.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.