Krovinių gabenimas į Švediją. Ar sezoniškumas turi įtakos? (1)

Kroviniu gabenimas
Didelį klientų pasitikėjimą gabenant krovinius keltais įtakoja daugybė veiksnių. Pirmas – patirtis ir profesionalumas, kurį demonstruoja pervežimo paslaugas siūlančios įmonės į Švediją. Dėl to pristatymas vyksta sklandžiai, o prekės pristatomos nepriekaištingos būklės.

Antra - patikima įmonė taip pat turi profesionalią įrangą, kuri labai palengvina perkrovimą ir optimizuoja pristatymo laiką, o tai taip pat turi didelės įtakos rangovų pasitenkinimui, rūpinasi tiek naujais, tiek nuolatiniais klientais, gabenantiems į Švediją savo prekes tiksliu laiku.

Trečia – bilietai, kurių kaina daug geresnė palyginti su kitomis pervežimo alternatyvomis.

Būtent klientas nustato bendradarbiavimo sąlygas, leidžiančias maksimaliai pritaikyti transporto pasiūlymą į Švediją pagal jų poreikius. Jūs turite nuspręsti dėl gavimo datos ir būdo, taip pat gabenamo krovinio rūšies.

Kodėl verta krovinius gabenti keltais?

Keltai yra alternatyvi transporto rūšis, kuri taip pat rūpinasi aplinka. Būtent tam ir buvo sukurta „Žaliojo tilto“ koncepcija, kurios tikslas – sumažinti CO2, sieros junginių, azoto ir kitų pavojingų medžiagų išmetimą. Vienas iš pagrindinių projektų šioje srityje buvo kuro ir elektros varomosios jėgos plėtra keltuose.

Ekologiškos laivų technologijos Baltijos jūroje jų paslaugų kokybės nesumažina. Be to, nepriklausomai nuo sezono, šiuolaikiniai keltai gali pasigirti didesne galia ir išvystyti didesnį greitį.

Šis sprendimas turi daug privalumų ir jį noriai renkasi viso pasaulio siuntėjai. Keltais gabenamos įvairios prekės, taip pat ir didesniais kiekiais.

Kokius būtent krovinius galima perkelti tokiu būdu ir kodėl tai geras sprendimas?

Priešingai populiariems įsitikinimams, keltai naudojami ne tik keleivių ir automobilių pervežimui, bet ir krovinių pervežimui. Šis sprendimas tampa vis populiaresnis tarp ekspeditorių, kurie, planuodami optimalų krovinių gabenimo maršrutą, noriai naudojasi laivų savininkų paslaugomis, siūlančių krovinių gabenimą jūra per keltų perėjas. Šio sprendimo privalumai visų pirma yra kaina – jūrų transportas visada laikomas ekonomišku krovinių pervežimo būdu. Be to, sutaupo ir laiko, ypač jei užsakymą patikėsime profesionaliai siuntų įmonei. Keltų perėjos vertinamos ir dėl aukšto vežamo krovinio saugumo.

Krovinių gabenimo kainos apskaičiuojamos pagal galiojančius sunkiasvorių krovininių transporto priemonių įkainius tam tikru maršrutu ir mokesčius.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.