Kreditai internetu: patarimai, kaip sėkmingai gauti norimą paskolą (0)

pinigai

Nepaisant to, ar jus šiuo metu domina greitos paskolos ir norite padidinti savo galimybes sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo, ar jums jau ne vieną kartą iki šiol teko susidurti su neigiamu kreditorių atsakymu, šis vadovas turėtų padėti jums lengviau suprasti, kas yra svarbu ir kaip galėtumėte padidinti tikimybę gauti norimo dydžio paskolą.

Peržiūrėkite savo finansus

Prieš kreipdamiesi dėl kredito internetu, turėtumėte būti visiškai tikri, kad jo jums iš tikrųjų reikia. Jei jūs galite sau leisti įsigyti tam tikrą pirkinį be greitos paskolos, tai gali būti kur kas išmintingesnis ir saugesnis finansinis sprendimas. Tuo tarpu, jei jūs negalite sau leisti iš karto savo lėšomis padengti tokios sumos, pagalvokite apie taupymo galimybę ar kreipimąsi į savo draugus arba šeimos narius. Tik tuomet, jei matysite, kad kreditas internetu yra vienintelė išeitis, galite pradėti jo paieškas.

Patikrinkite savo kredito reitingą

Jūsų asmeninis kredito reitingas turi labai didelę įtaką kreditorių atsakymui ir jūsų pateiktos paskolos paraiškos vertinimui. Kredito reitingas kreditorius informuoja apie galimą rizikos lygį. Būtent tokiu būdu jie nusprendžia, kuris vartotojas galėtų būti tinkamas kandidatas gauti paskolą internetu.

Kuo aukštesnis bus jūsų kredito reitingas, tuo labiau padidės tikimybė sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo. Tai taip pat gali nulemti ir palankesnes kredito sąlygas, pvz., žemesnę palūkanų normą. Kreditoriai paprastai savo pačius geriausius pasiūlymus saugo tik tobulą kredito reitingą turintiems klientams.

Jei jūsų kredito reitingas yra žemas, prieš kreipdamiesi dėl kredito internetu turėtumėte apsvarstyti galimybę imtis priemonių, kurios padėtų jūsų kredito reitingą pagerinti. Ir tik tuomet, kai jūsų kredito reitingas taps pakankamai aukštas, kreipkitės į pasirinktus kreditorius, kartu būdami pakankamai tikri, jog sulauksite teigiamo atsakymo. Tuo tarpu, jei jūsų kredito reitingas bus nepakankamas ir kreditoriai atmes jūsų paskolos paraišką, tai gali dar labiau jį sumažinti.

Išanalizuokite paskolų rinką

Kai tampa aktualūs kreditai internetu, pirmiausia reikia skirti pakankamai laiko ir dėmesio šiuolaikinės paskolų rinkos išanalizavimui. Prieš priimant galutinį sprendimą turite būti visiškai tikri, kad pasirinktas kreditas pasižymės pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

Žinoma, tam, kad suprastumėte, jog konkretus kreditas yra palankiausias, turite suprasti ir skirtingų paskolų rūšių pagrindinius skirtumus, joms taikomas palūkanų normas, grąžinimo terminus ir kitas sąlygas. Tai padės jums lengviau pasirinkti ir palankiausiomis sąlygomis pasižymintį kreditą.

Kelis kartus patikrinkite savo paraišką

Net ir pati menkiausia jūsų kredito paraiškoje esanti klaidelė gali nulemti didelius nepatogumus ar netgi kredito paraiškos atmetimą. Todėl ypatingai svarbu, kad paskolos paraiškoje pateiktumėte visiškai tikslius duomenis, įskaitant ir savo adresą, gimimo datą, asmens kodą ir kt. Tuo tarpu, jei jūs sąmoningai pateiksite netikslius duomenis ir kreditoriai tai supras, jūs galite būti įtraukti į klientų juodąjį sąrašą.

Neteikite per daug paraiškų

Per trumpą laikotarpį pateikdami labai daug kredito paraiškų jūs kreditoriams nusiųsite labai didelį pavojaus signalą. Nors anuomet didelis paskolų paraiškų skaičius neturėdavo įtakos vartotojo mokumo vertinimui, jau kurį laiką tai neigiamai paveikia asmens kredito reitingą. Todėl prieš pateikdami kredito paraišką jūs turite būti labai gerai išanalizavę rinką ir įvertinę kreditorių keliamus reikalavimus. Jei būsite tikri, kad kreditas pasižymi palankiausiomis sąlygomis ir jūs visapusiškai atitinkate kiekvieną kreditorių taikomą kriterijų, labai tikėtina, kad sulauksite teigiamo kreditorių atsakymo.

Kodėl jūsų paraiška gali būti atmesta?

Jei jūsų kredito paraiška bus atmesta, tai neturėtų jums kelti papildomų klausimų ir nulemti jūsų nuostabą. Egzistuoja daugybė dažnai pasitaikančių priežasčių, kodėl kreditoriai kredito internetu prašančiam vartotojui gali pateikti neigiamą atsakymą. Todėl jei planuojate kreiptis dėl kredito, būtų naudinga susipažinti ir su dažnomis kreditorių pateikiamų neigiamų atsakymų priežastimis.

Prasta kredito istorija arba jokios kredito istorijos

Prasta kredito istorija yra viena iš dažniausių priežasčių, kodėl vartotojų pateikiamos kredito paraiškos būna atmetamos. Tai kreditoriams parodo, kad žmogus iki tol netinkamai valdė savo asmeninius finansus ir neatsakingai žvelgė į savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Norint to išvengti, turėtumėte visus mokėjimus atlikti laiku ir pasistengti padengti kuo daugiau turimų finansinių įsipareigojimų. Be to, jūs taip pat galite pagerinti savo kredito reitingą, jei pradėsite reguliariai atlikinėti nedidelės vertės pervedimus į kredito kortelę ir kartu laiku sumokėsite palūkanas bei banko numatytas mėnesines kredito kortelės padengimo įmokas.

Taip pat neigiamo kreditorių atsakymo galima sulaukti ir neturint jokios kredito istorijos (arba tuo atveju, jei kredito istorija yra nepakankama). Tokiu atveju savo kredito istoriją reikėtų sukurti. Tai reiškia, kad mažais žingsneliais turėtumėte judėti pirmyn priimdami atsakingus finansinius sprendimus, kurie parodytų kreditoriams, jog galite būti patikimas klientas.

Per daug finansinių įsipareigojimų

Jei jūs šiuo metu jau turite keletą finansinių įsipareigojimų, supraskite, kad labai reikšmingai išauga rizika, jog kreditoriai jūsų kredito paraišką nuspręs atmesti. Didesnis finansinių įsipareigojimų skaičius sumažina vartotojo grynąsias mėnesines pajamas, todėl su kiekvienu nauju finansiniu įsipareigojimu mažėja tikimybė gauti naują paskolą. Vartotojų mokumo vertinimo įstatyme yra numatyta, kad vartotojo turimų finansinių įsipareigojimų suma per mėnesį negali viršyti 40 % visų šeimos gaunamų mėnesinių pajamų. Todėl norint padidinti tikimybę gauti kreditą, pirmiausia vertėtų pasistengti padengti savo iki tol prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Kredito paraiškos netikslumas arba neteisingi duomenys

Kuomet kreditoriai gauna jiems atsiųstą vartotojo kredito paraišką, jie patikrina visą paraiškoje esančią informaciją. Jei paraiškoje nustatomas bet vienas netikslumas arba neteisingi duomenys, paraiška gali būti iš karto atmesta. Dėl šios priežasties visuomet patariama keletą kartų patikrinti paraiškoje pateiktus duomenis, įsitikinant, kad joje nėra jokių netikslumų.

Darbo stažas

Jei jūs iki šiol labai dažnai keisdavote savo darbovietes, tai gali būti pavojaus signalu kreditoriams, kurie vertins jūsų mokumą. Dažnas darbovietės keitimas rodo, kad žmogus gali nepajėgti reguliariai padengti paskolos grąžinimo įmokų. Nors kreditoriai vadovaujasi tomis pačiomis vartotojų mokumo vertinimo nuostatomis, kiekvieni kreditoriai gali turėti ir turi skirtingas vidines taisykles, kurios nubrėžia ir skirtingą rizikos toleravimo lygį.

Pavyzdžiui, kai kurie kreditoriai gali labai griežtai žvelgti į kredito prašančio asmens darbo stažą ir netgi darbo pobūdį (jau nekalbant apie gaunamo atlyginimo dydį). Tačiau taip pat galima atrasti kreditorių, kurie yra atviresni ir yra linkę bendrauti su vartotojais, kurie turi ne vieną pajamų šaltinį, dirba individualiai ir jų darbo stažas nėra pastovus.

Raskite jums tinkamą paskolą internetu

Taigi, svarbiausia jūsų užduotis yra rasti jums tinkamą kreditą internetu. Tam, kad tai pasiektumėte, jūs turėtumėte atsižvelgti į minėtus patarimus ir kreditą rinktis labai atidžiai bei atsakingai. Skubėdami jūs tik padidinsite klaidų riziką ir sumažinsite tikimybę sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo. Todėl įvertinkite šiuolaikinėje rinkoje taikomus kreditų pasiūlymus ir atradus palankiausiomis sąlygomis pasižymintį pasiūlymą kreipkitės į pasirinktus kreditorius.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.