Kokiomis išskirtinėmis savybėmis pasižymi elektriniai karnizai? (0)

karnizai
Elektriniai karnizai – nepamainoma išmanių, modernių namų sistema, sparčiai populiarėjanti bet kokio stiliaus būsto interjere. Dėl itin paprasto valdymo, funkcionalumo, praktiškumo bei kitų išskirtinių savybių, inovatyvūs elektriniai karnizai atranda vietą daugelio šiuolaikiškų namų erdvėse. UAB „Iks Forma“ specialistai įvardija unikalias savybes, kuriomis pasižymi elektriniai karnizai.

Elektriniai užuolaidų karnizai – patogiai valdomi

Bene labiausiai vertinama elektrinių užuolaidų karnizų savybė – elektriniai karnizai yra patogiai valdomi. Ant elektrinių užuolaidų karnizų pakabintos užuolaidos gali būti valdomos keliais paprastais būdais: vos vienu paspaudimu išmaniajame telefone (naudojant mobiliąją programėlę), naudojant pultelį ar išmaniojo namo sistemą internetu.

Elektriniai lubiniai karnizai – patvarūs ir ilgaamžiai

Priešingai nei dauguma tradicinių karnizų, elektriniai lubiniai karnizai yra itin patvarūs bei ilgaamžiai. Verta paminėti, kad elektriniai lubiniai karnizai atlaiko net iki 60 kg svorį. Tai reiškia, kad ant elektrinių karnizų be jokios baimės gali būti kabinamos net ir iš itin sunkaus audinio pasiūtos naktinės ar kitos užuolaidos. Dėl savo patvarumo ir ilgaamžiškumo, elektriniai lubiniai karnizai taip pat neabejotinai tampa ilgalaike investicija.

Elektriniai karnizai užuolaidoms – funkcionalūs

Dar viena išskirtinė elektrinių karnizų užuolaidoms savybė – funkcionalumas. Esant poreikiui, gali būti nustatoma tarpinė elektrinių karnizų užuolaidoms padėtis, taip pat pasirenkamas laikas, kada užuolaidos atsitrauks ar užsitrauks pačios.

Elektriniai karnizai turi lankstų profilį

Priešingai nei daugelis tradicinių karnizų, elektriniai karnizai turi lankstų profilį, kurį, pagal poreikį, galima lenkti dideliu lanku ar net 90° kampu. Taigi, elektriniai karnizai suteikia neribotų galimybių lengvai suformuoti norimas įvairias puslankio, rato ar kt. karnizų formas.

Elektriniai karnizai – automatiškai valdomi pagal oro sąlygas

Dar viena daugelio palankiai vertinama elektrinių karnizų savybė – elektriniai karnizai gali būti automatiškai valdomi pagal oro sąlygas. Tai reiškia, kad, prijungus išmanius oro temperatūros ir saulės jutiklius, automatizuoti langų uždengimo įrenginius galima atsižvelgus į vyraujančią oro temperatūrą arba saulės lygį.

Elektriniai karnizai – naudojami kaip tradiciniai

Naudinga žinoti, kad elektriniai karnizai gali būti naudojami ne tik kaip išmanūs karnizai. Pavyzdžiui, netikėtai dingus elektrai, elektriniai karnizai gali būti naudojami ir kaip tradiciniai karnizai.

Elektriniai karnizai – nesudėtingai pritaikomi bet kokio stiliaus būsto interjere

Reikėtų paminėti, kad elektriniai karnizai gali būti nesudėtingai pritaikomi bet kokio stiliaus namų ar kitų erdvių interjere. Dėl išskirtinių bei itin plačiai pritaikomų dizaino variacijų elektriniai karnizai gali tapti unikaliu interjero akcentu ir bet kokiai erdvei suteikti visų dėmesį prikaustantį estetinį vaizdą.

Verta žinoti, kad elektrinius karnizus galima montuoti ne tik namuose, bet ir viešose erdvėse: teatro salėse, ofisuose, arenose ir kt.

Elektriniai karnizai pasižymiu tyliu bei neerzinančiu veikimu

Dar viena daugelio teigiamai vertinama elektrinių karnizų savybė – tylus ir neerzinantis jų variklių veikimas. Galingi elektrinių karnizų varikliai neskleidžia jokių nemalonių garsų. Be to, esant poreikiui, galima nesudėtingai reguliuoti elektrinių karnizų variklių greitį.

Elektriniai karnizai – visiškai saugūs naudoti

Svarbu paminėti, kad inovatyvūs elektriniai karnizai yra visiškai saugūs naudoti, tad nereikia baimintis, kad, pavyzdžiui, valdymo metu, atsitiks nenumatyta problema. Tai reiškia, kad, motorizuotoms užuolaidoms pasiekus kliūtį, elektrinių karnizų varikliai automatiškai sustoja: tokiu būdu apsaugomi užuolaidų audiniai ir pati elektrinių karnizų sistema.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.