Kerinčio įvaizdžio paslaptis – minimalizmas (0)

pakabukas
Pavargusiems nuo pompastikos ir įmantrybių, atėjo laikas pereiti į minimalizmo pusę. Čia, net smulkus pakabukas su deimantu, gali nušviesti įvaizdį kitomis spalvomis. Nuo 2020-ųjų ypač pradėtas vertinti minimalizmas, kuris mažomis detalėmis kuria grožį, estetiką, lengvumą, švarumą.

Subtilumas ir įvaizdžio harmonija

Minimalistiniai papuošalai tai – subtilumas, harmonija, grožis. Neretai tokie dirbiniai sukuriami rankų darbo pagalba. Rankų darbo papuošalai gali būti labai estetiški ir papuošti net paprastą įvaizdį keliaujant į parduotuvę ar į labai svarbų darbo susitikimą. Svarbiausia, aprangą ir aksesuarus sugebėti suderinti tarpusavyje.

Štai, žiedas – ilgaamžis papuošalas. Mylimas žiedas ant rankos nugula ne vieneriems metams, todėl toks dirbinys turėtų kurti lengvumo jausmą į jį pasižiūrėjus. Tas pats galioja ir kitiems papuošalams: apyrankėms, auskarams, grandinėlėms. Jie turi būti smulkūs, lengvi, neatkreipiantys dėmesio. Specialistų teigimu, labai svarbu, kad papuošalų visuma neužgožtų tikrų emocijų ir šypsenos. Minimalistinių papuošalų tikslas – subtiliai papildyti įvaizdį.

 

Tarp prabangos ir minimalizmo

Net ir varijuojant tarp prabangos ir minimalizmo, galima atrasti puikių derinių. Pavyzdžiui, kaip minėta, net pakabukas su deimantu gali sukurti tobulą minimalizmo siluetą. Tereikia smulkios grandinėlės ir mažo brangakmenio, kuris suformuos gražų, estetišką vaizdą bei papildys visą sukurtą įvaizdį.

Daugelyje juvelyrikos parduotuvių, minimalistiniai dirbiniai yra tapę tikrais bestseleriais. Tai galioja tiek aukso, tiek sidabro ar kitų metalų papuošalams. Na, o kalbant apie brangakmenius, populiariausi šie: ametistas, granatas, gintaras, perlas. Jie užkariavo minimalistų papuošalų dėžutes!

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.