Kas kiek laiko reikia valyti kaminą? (0)

kaminas
Jei esate suplanavę kamino valymą ir jums įdomu, kiek laiko užtrunka kaminų valymas, štai jūsų atsakymas. Įprastas kamino šlavimas ir patikrinimas gali užtrukti nuo 45 minučių iki valandos. Stogo kaminkrėčiai blokuoja 2 valandų laiko tarpą tik tuo atveju, jei atsirastų kas nors, dėl ko paslauga užtruks ilgiau. Dėl kokių priežasčių kaminkrėčio darbas gali užtrukti ilgiau?

Dėl kokių priežasčių kaminkrėčio darbas gali užtrukti ilgiau? Štai keletas papildomų veiksnių, galinčių pailginti laiką, reikalingą kaminui iššluoti. Židinių skaičius. Jei turite daugiau nei vieną židinį, šis procesas gali užtrukti ilgiau, atsižvelgiant į papildomus dūmtakius, kuriuos reikia išvalyti. Tai paprastas matematikos uždavinys. Jei namuose turite daugiau kaminų, tada jų valymas užtruks daugiau laiko. Sertifikuoti kaminkrėčiai pasirūpina kiekvienos šlavimo vietos paruošimu, dėvėdami batų uždangalus ir paklodami grindų/baldų dangas kaip prevencinę priemonę, kad jūsų namų vidus išliktų toks pat švarus ar švaresnis nei specialistai juos rado. Jei jūsų namuose yra kitas židinys kitoje jūsų namo patalpoje, tuomet mūsų sertifikuotas kaminkrėtys turės paruošti kiekvieną vietą šlavimui, be to, kad atliks faktinius kamino valymo ir apžiūros darbus.

Laikas nuo paskutinio valymo. Jei šaltuoju metų laiku reguliariai naudojate židinį, o kaminas nebuvo šluojamas kelerius metus, greičiausiai turite daug kreozoto. Storesnio kreozoto sluoksnio pašalinimas gali užtrukti ilgiau, nes gali būti susikaupusių nuosėdų. Dūmtraukis turėtų būti reguliariai šluojamas ir tikrinamas kasmet (arba bent kas antrus metus, jei juo naudojatės tik retkarčiais). Tai yra gaisro pavojus, kad degus kreozotas gali toliau kauptis dūmtraukio kanale.

Jei kaminų valytojas nustato, kad jūsų dūmtakyje yra užsikimšimas, jis turės išspręsti šią problemą prieš pradėdamas valyti ir tikrinti kaminą. Dūmų kanalo užsikimšimą gali sukelti gyvūno lizdas ar net nugaišęs gyvūnas. Arba, jei ant dūmtraukio neįtaisėte kamino dangtelio, užsikimšimą gali sukelti į dūmtakį patekusios įvairios šiukšlės. Kad išvengtumėte užsikimšimo dūmtakyje, sertifikuotam kaminkrėčiui būtinai sumontuokite nerūdijančio plieno kamino dangtelį (stogo kaminų valytuvai visiems nerūdijančio plieno kamino dangteliams suteikia ilgalaikę garantiją, visam gyvenimui).


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.