Kaip sustiprinti verslą 2022-aisiais? (0)

informacijos valdymas
Metų pabaigoje dauguma mūsų skubame įvertinti praėjusius 12 mėnesių ir nusimatyti naujus tikslus, planus. Ne išimtis ir verslo sritis: išties naudinga kritiškai apsvarstyti sėkmes bei nesėkmes, o tuomet pradėti ruoštis kitų metų iššūkiams. Taigi, kuriuos verslo aspektus naudinga įvertinti ir kuo tai pravers 2022-aisiais?

Sistemos – tik darbų optimizavimui

 

Kai aplink tiek daug technologijų, verslas savaime įtraukiamas į įvairiausias sistemas. Siekiant didesnio produktyvumo, techninių sprendimų vis daugiau diegiama ir kasdieniams darbams atlikti. Visgi gerai apgalvokite, ar visos naudojamos programos veikia sklandžiai, ar jos sutaupo jūsų ir darbuotojų laiką, padeda užtikrinti geresnį klientų aptarnavimą.

 

Jei linkstate prie neigiamo atsakymo, išskirkite tokias mažiau efektyvias sistemas. Tuomet įvertinkite, ar problema slypi sistemos nepatogume, ar per menkame nusimanyme, kaip ją naudoti, modifikuoti pagal savo poreikius. Programų ir sistemų optimizavimas yra būtinas žingsnis, tad jei jūsų verslas šįmet susidūrė su didesniais procesų pokyčiais, verta jas modifikuoti iš naujo. Jei tai neįmanoma, laikas ieškoti kitų techninių sprendimų.

 

Pasirenkite e. komercijos stiprinimui


Įsisukus pandemijai gerokai sparčiau augo elektroninės komercijos apimtys. Investicijų į šią sritį tikrai nereikėtų mažinti ir kitais metais. Verčiau atidžiai įvertinkite, iš kur sulaukėte didžiausio susidomėjusiųjų ir klientų srauto, kurie kanalai atnešė daugiausiai konversijų. Apgalvokite, ar išnaudojote visas galimybes šiemet, jei ne – iš anksto susiplanuokite kitų metų ėjimus.

 

Jei komanda dirba nevieningai, blaškosi tarp užduočių, sugaišta daug laiko, ieškokite priežasčių. Gali būti, kad darbuotojai tiesiog neranda arba ilgai trunka ieškodami reikiamos medžiagos – nuo el. laiškų iki vaizdo įrašų, reikalingų e. komercijos kanalams. Taip pat dėl panašios priežasties, efektyvios komunikacijos stokos, problemų gali kilti ir su procesų įgyvendinimu.

 

Daugiau dėmesio darbuotojų poreikiams

 

Pastaraisiais metais smarkiai keitėsi ir darbo rinka. Pokyčiai, turėję užuomazgų anksčiau, šiais metais itin pagreitėjo. Jei susiduriate su komandos disbalansu, sunkiai randate pakaitinių darbuotojų, jaučiate esamų nepasitenkinimą, objektyviai mažą produktyvumą – įsiklausykite į jų nuomonę.

 

Apsvarstykite, kokias naudas suteikiate komandai, kokius jų poreikius patenkinate. Dauguma darbuotojų nori dirbti lanksčiai, kad galėtų derinti asmeninį ir profesinį gyvenimą. Jei dar nesuteikėte tokios galimybės ir jei ji įmanoma pagal veiklos pobūdį – nedvejokite. Pasirūpinkite visomis reikiamomis darbo priemonėmis, leidžiančiomis dirbti iš bet kur, bet kuriuo metu.

 

Nemažą dalį šiandieninių verslo problemų išsprendžia tinkamai parinktos, atidžiai įdiegtos ir prižiūrimos sistemos. Vienos tokių tikslas – efektyvus ir savalaikis informacijos valdymas. Ji padeda užtikrinti virtualios darbo aplinkos patogumą ir saugumą, komunikaciją su komandos nariais ir klientais, procesų įgyvendinimą. Norite, kad šios verslo valdymo dalys kitais metais eitųsi sklandžiau ir suteiktų daugiau naudos? Daugiau informacijos apie tokią sistemą rasite čia: https://www.sekasoft.com/informacijos-valdymas/.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.