Kaip šiemet švęsite meilės dieną? 3 idėjos (1)

Valentino diena (nuotr. Pexels, Karolina Grabowska)
(Nuotr. Pexels, Karolina Grabowska)
Artėjant šv. Valentino dienai, vieni skuba ieškoti dovanų, o kiti teigia – meilę reikia švęsti kasdien, tad nieko ypatingo būtent tądien neplanuos. Bet ar tikrai kasdien pavyksta nustebinti vienas kitą, priminti, kaip vienas kitam rūpite? Kad ir kaip bebūtų, juk visuomet smagu gauti mielą smulkmeną, o tarptautiniu mastu švenčiama meilės diena gali būti puiki proga tiesiog pabūti kartu, priminti antrajai pusei, kad pastebite, girdite, mylite. Tiems, kurie dar nežino, kaip tądien galėtų švęsti savo meilę ar tiesiog pabūti tik dviese, pateikiame 3 idėjas – ką veikti namuose, kaip suplanuoti romantišką pabėgimą nuo buities ir rutinos ar net kelioms dienoms į užsienio šalį.

Švenčiantiems namuose

Ne viskas šią dieną sukasi apie prabangias dovanas ar keliones. Drąsiai sakome – šią dieną įsimintinai paminėti galite ir būdami namuose. Tereikia įdėti šiek tiek pastangų ir susikurti ypatingą aplinką. Sakykime, tai pasimatymas namuose. Pamirškite buities darbus ir prisiminkite mėgstamus patiekalus, seniai peržiūros laukiančių filmų sąrašą, o galbūt ir seksualius apatinius ar miegamojo žaisliukus. Beje, jei jau kalbame apie miegamąjį ir intymią aplinką, neatskiriama jo dalis yra kokybiški prezervatyvai – platų jų asortimentą rasite čia.

 

Norintiems pakeisti aplinką

Jeigu namuose praleidžiate nemažai laiko ir manote, kad rutina vis dėlto neleis čia susikurti ypatingos atmosferos, susiplanuokite išvyką iš namų. Yra ne vienas pasiūlymas – galbūt turite sodybą užmiestyje ar pajūryje, jei ne, puikiai tiks sodyba gamtos apsuptyje, viešbutis su SPA zona. Tiesa, vykdami į gamtą ar viešbutį, nepamirškite, kad tai proga ne tik pabūti dviese, bet ir atrasti ar nustebinti vienas kitą, pasikalbėti apie tai, kam kasdien buityje lieka per mažai laiko.

 

Svajojantiems apie spontanišką kelionę į užsienio šalį

Turite kelias dienas ir norite padaryti staigmeną antrai pusei? Tuomet galite paieškoti išvykos ne tik čia, Lietuvoje, bet ir į užsienio šalį. Galbūt yra miestas, į kurį jau kuris laikas svajojate nuvykti? Didmiesčio nuotaiką tikrai galima pajusti ir per kelias dienas. Negalvokite apie visus objektus, kuriuos turite aplankyti toje šalyje, galvokite tik apie tą miestą ar vietovę, kurią norite pažinti. Tai gali būti ir keli muziejai, keli restoranai, jaukios pusryčių vietos ir apartamentai miesto širdyje. Beje, tokios kelionės paieškos taip pat smagus užsiėmimas – kartu galite ieškoti vadinamųjų paskutinės minutės pasiūlymų ir leistis į spontanišką kelių dienų nuotykį.

Išties, meilę reikia švęsti kasdien, tačiau nuolat skubantiems įsimylėjėliams šv. Valentino diena primena – trumpam sustokite, apsidairykite, įvertinkite, parodykite dėmesį. Nesvarbu, pasirinksite šią dieną paminėti namuose, susiplanuosite išvyką ar net kelionę, svarbiausi čia yra dėmesys ir kokybiškas laikas dviese. Tereikia šiek tiek pastangų, o rezultatas – nauji įspūdžiai, atradimai, vienas kito pažinimas.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.