KAIP NAMUOSE PALAIKYTI TVARKINGĄ APLINKĄ? (1)

namai-tvarka
Nerasi žmogaus, kuris nenorėtų, kad jo namai būtų tvarkingi ir jaukūs. Tačiau dažnai pritrūksta laisvos vietos daiktams talpiai sukrauti. Šio nesklandumo padeda išvengti daiktadėžės. Jos gali būti medinės, kartoninės, metalinės ir plastikinės. Sumaniai jas išdėliojus savo namuose lengvai galima sukurti itin jaukią aplinką.

Kas yra laikoma medinėse daiktadėžėse?

Dėžės skalbiniams yra reikalingos tam, kad jose atskirai galėtume laikyti švarius ir nešvarius skalbinius. Dažnai tuo tikslu yra naudojamos medinės dėžės. Šios dėžės būna su dangčiais ir be jų. Įprastai medinės daiktadėžės yra gaminamos iš lakuoto eglės medžio. Jų vidus yra apsaugotas nuo drėgmės patekimo.

Medinėse daiktadėžėse laiko ne tik skalbinius, bet ir žaislus, smulkius daiktus, obuolius ir kt. Dėl gražios jų išvaizdos šios dėžės mielai yra laikomos balkonuose ir lauko terasose. Be to, šios dėžės yra gaminamos įvairių gabaritų, todėl jų pritaikymo namų aplinkoje galimybės yra beribės.

Kokios daiktadėžės yra pranašesnės už medines ir kartonines daiktadėžes?

Nors medinės ir kartotinės daiktadėžės žmonių buityje yra naudojamos nuo senų laikų, pastaruoju metu vis sparčiau populiarėja plastikinės daiktadėžės. Ir tai vyksta ne šiaip sau. Įrodyta, jog  plastikinės dėžės daiktams laikyti yra labai atsparios bet kokiam poveikiui iš išorės, tad jos nepraleidžia drėgmės ir pelėsio. Jų neįmanoma deformuoti ar kaip nors kaip kitaip fiziškai pažeisti.

Kokie yra pagrindiniai plastikinių daiktadėžių privalumai?

Plastikinės dėžės yra labai lengvos, o jų valymas ir priežiūra nereikalauja didesnių pastangų. Kadangi šios dėžės yra gaminamos iš itin kokybiško plastiko, jos yra ilgaamžės ir stebėtinai ilgą laiką išsaugo puikią prekinę išvaizdą. Todėl jas galima naudoti stulbinamai ilgą laiką, ko nepasakysi apie medines ir kartonines daiktadėžes.

Puiku ir tai, kad jų panaudojimo galimybės yra labai plačios. Kadangi jos yra pagamintos iš medžiagų, kurios tinka sąlyčiui su bet kurios rūšies maisto produkcija – žuvies, mėsos, pieno produktais, konditerijos gaminiais, vaisiais ir daržovėmis. Tuo tarpu medinės ir kartotinės daiktadėžės ne visada tam tinka. Be to, plastikinės daiktadėžės yra gaminamos labai skirtingų dydžių, o jų dizainas stebėtinai įvairus, todėl jos gali šauniai prisidėti ir prie stilingo namų interjero sukūrimo.

 

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.