Kaip įrengti patogią ir stilingą valgomojo erdvę? (0)

baldai
Dažniausiai valgomajame vakarienei ar vėlyviems sekmadienio pusryčiams susirenka visa šeima ar draugų būrys. Dėl to ši erdvė asocijuojasi su šiluma ir geromis emocijomis. Tačiau yra viena „draugiškos“ patalpos sąlyga – funkcionalus, bendravimą skatinantis interjeras. Vakarienės metu nesinori susidurti su nepatogumais dėl per didelio baldų kiekio ar neapgalvotų dekoracijų. Taigi, kaip patogiai ir stilingai įrengti valgomąjį?

Baldai

 

Rekomenduojama valgomojo erdvės neapkrauti baldais. Kambaryje užteks pagrindinių detalių, atliekančių savo funkcijas. Kas tiksliau yra minėtieji esminiai daiktai? Interjero dizaineriai įvardina 4 detales:

 

 • valgomasis stalas;

 • patogios kėdės;

 • talpi indauja;

 • komoda.

 

Savaime suprantama, jog valgomasis neįsivaizduojamas be stalo ir kėdžių, o indauja ir komoda suteikia papildomos vietos daiktų sandėliavimui.

 

Esant mažesnei erdvei, rekomenduojama rinktis indaują, nes joje galėsite sandėliuoti rečiau naudojamus indus ar šventinius dekoro elementus. Turint didesnę valgomojo patalpą, siūloma derinti indaują ir komodą. Rengdami didesnę vakarienę ar šventę, ant komodos galėsite padėti desertus arba užkandžius. Tokiu būdu liks daugiau vietos ant stalo.

 

Dekoravimas

 

Dekoras valgomajame turi būti lengvas ir netrikdantis. Jaukią atmosferą valgomajame galite sukurti pasitelkdami vos kelis akcentus. Kelios puošybos elementų idėjos:

 

 • paveikslai;

 • staltiesė;

 • žvakės ant komodos bei stalo;

 • sezoninių arba dirbtinių gėlių kompozicijos ant stalo arba kitų paviršių.

 

Dekoruodami valgomąjį, atkreipkite dėmesį į sezoniškumą. Pavyzdžiui, vasaros metu galite priskinti lauko gėlių – jų skleidžiamas aromatas puikiai papildys kuriamą jaukią atmosferą. Svarbu paminėti, jog dekoracijos turėtų atskleisti namų individualumą. Pamatę dekoro elementus internete, apsvarstykite, ar jie tikrai derės prie bendro namų interjero.

 

Atsižvelgę į minėtuosius aspektus, susikursite ne tik stilingą, bet ir funkcionalią valgomojo zoną. O joje, žinoma, šiltus prisiminimus su šeima ir draugais. Nuo ko pradėti? Interjero dizaineriai siūlo žvalgytis pagrindinio baldo – patogaus ir stilingo valgomojo stalo: https://www.smartbaldai.lt/svetaine/korpusiniai-baldai/valgomojo-stalai-186.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.